2733
2734
عنوان

دختر عمه ی شوهرم یه مدته مهمون ماست، از رفتاراش خسته ام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بندازش بیروننن

‏من رابطه نمیخوام، من رفیق میخوام،کسیکه ازکنارش بیدارشم باهاش بخندم،برقصم،پیشرفت ورشدکنم.کسی که باهاش غذابخورم،کسیکه بتونم عشق بورزم‏من شریک جرم میخوام،کسیکه ازته قلبم اعتمادکنم،کسیکه نترسم ازدستش بدم چون میدونم همیشه کنارم هست،شاید رابطه مناسب من نیست، اماشریک شدن روانتخاب میکنم.

من بودم رک بهش میگفتم شوهرم خوشش نمیاد از این رفتار. مراعات کن. اونم مسلما مراعات نمیکنه. بحث میشه و میره.راحت میشین

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟

چقدر بی شرم و حیا. خیلی بیجا کرده همون دیروز باید میزدی تو دهنش زنیکه رو. خیلی محترمانه بندازش بیرون تا زندگیتو به لجن نکشیده. به خانواده همسرت بگو یا نمیدونم به یکی بگو زودتر از خونه شما خودشو جمع کنه

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍

به مادرشوهرت اطلاع بده خودش کاراروانجام میده

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

وای خدایا 

یوقتایی جلوی این سوژه ها سکوت میکنم و با خودم میگم چطور این همه بی درکی و ایده برای خود تحقیری تو سرِ به اون کوچیکی جا شده! :/

"خدایا بغلم کن... به والله خستم".. امضای قبلیم این بود.....                                                                         دیگه بغلتو نمیخام.....بجاش میگم شرمنده                     جوانی از این زندگانی ام.. :)))))

فورا به چند تا بزرگتر اطلاع بده تا زندگی تورم مثل خودش نکرده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706