2752
2734
عنوان

خاستگااررر دودل هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 50 پست
اگه دومی رو خودتم علاقه داری قبول کن  هر دو شرایطشون خوبه باید ببینی دلت چی میگه

من اولی  رو نمیشناسم طرف مقابل گفت اجازه  بده پسر خوبیه . ولی دومی به شدت  بااحترامه  ومهربون  در این حد خونوادش  هم حدودن  میدونم خونواده خوبین. منم نمیدونم به اونا چی بگم خونوادم  هم میگن به  اولی فکر کن باز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عقلانی بخای فکر کنی اولی بهتره 

احساسی دومی 

دومی سنش کمه الان دوستت داره اما بعدا درجا تا چیزی شه میره سراغ دخترای دیگه یا میگه طلاق 

اما اولی پخته تره 

من خودم توی شرایط تو بودم که اولی رو انتخاب کردم دومی هم سه سال عشقم بود ردش کردم خوشبختم هستم الان

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
2731
خودت چن سالته؟ پسر۲۴ ساله شادتر و سرزنده تر از پسر ۳۲ ساله هست...اون ۳۳ساله منطقی تر ...با تجربه تر ...

خودم  ۲۴ سالمه. فقط در این حد میدونم اون پسر ۲۴ ساله از گل کمتر بهم نمیگه ومهربونه  وخیلی توجه میزاره.  از این نگرانم مورد خشک  باشه

فکر کن الان یه بعد از ظهر سیزده بدر داری وسایل رو‌جمع میکنی ببری تو ماشین بچه ات میاد میگه مامان مام ...

اتفاقا مورد دومی میدونه عاشق گلم 🫠.  تا حالا نزدیک ۵ تا گلدون بهم هدیه داده 😂🥲

اتفاقا مورد دومی میدونه عاشق گلم 🫠.  تا حالا نزدیک ۵ تا گلدون بهم هدیه داده 😂🥲

کامنتاتو‌میخونم حس میکنم از اونی که همسنت هست خوشت میاد منتها بخاطر خانوادت داری به بزرگتره فکر میکنی ،من جات بودم هم سن رو انتخاب میکردم

کامنتاتو‌میخونم حس میکنم از اونی که همسنت هست خوشت میاد منتها بخاطر خانوادت داری به بزرگتره فکر میکن ...

اره عزیزم  چون خوبیاشو دیدم بد ازش ندیدم .از طرفی نمیگم شدیدن احساساتی  ام .چون خونوادم  دو دلم کردن

2706