2733
2734
عنوان

دیشب میخواستیم خونه بخریم

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 53 پست

برادرشوهرت مغز اقتصادی قوی داره؟

خودش پولداره؟ قبولش دارین؟

با چه مخی گفته کسی سال اول خونه نداره؟

من و همسرم زیر ۲۶ و مجرد، هر دو خونه داشتیم

اگه اون موقع نمیخریدم الان از کجا می‌آوردم ۱۰ میلیارد؟

خونه رو بخر، ماشین رو میشه یه رنو هم خرید 

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

ماشین روز ب روز فرسوده تر میشه و قیمتش پایین

بعدشم مردم تو مجردی خونه دار میشن ایشون میگن کی سال اول و دوم خونه میخره!!!!

خودش کی خونه خرید؟

ببین بهترین کار برا زندگی خوودت چیه و بعد تصمیم بگیر

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرشوهرت مغز اقتصادی قوی داره؟ خودش پولداره؟ قبولش دارین؟ با چه مخی گفته کسی سال اول خونه نداره؟ ...

عزیزم من 22سالمه

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست
برادرشوهرت مغز اقتصادی قوی داره؟ خودش پولداره؟ قبولش دارین؟ با چه مخی گفته کسی سال اول خونه نداره؟ ...

بله خودش از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داره

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست
2731

خریدن ماشین ۲۰۰ تومن به بالا میخواد خریدن خونه کمه کمش ۱ تومن به بالا 

گفتن بعدماه سوم انقد قیمت خونه میکشه بالا بیا و ببین 

جمع کردن ۱ میلیارد راحته 

یا ۲۰۰ میلیون؟؟؟ 

بعدشم خریدن خونه خیلی مشکله شانس یه بار در خونتو میزنه استفاده کن 

میتونین بعدا وام بگیرین ماشین بخرین ولی خونه خریدن زور زیاد میخواد 

با این طرز فکر شما هم که دیگه نگم 

برادرشوهرت از حسادت گفته یعنی چی .چه فرقی میکنه سال اول یا دوم .خونه دار بشی بهتره ک .ماشین حالا با ...

ادمی نیست که حسادت کنه اگه حتی داشته باشه پول هم میده که ما بخریم