2733
2734
عنوان

دیشب تاحالا قیدشوهرمو زدم دیگه نمیتونم وجودشو توخونه قبول کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3251 بازدید | 112 پست
اگه خیانت میکرد انقد زورم نمی اومد کاش خیانت میکرد ازش متنفرم 

چه کاریه که از خیانت بد تره و مجبورت کرده همچین قسمی بخوری ؟

نگو که کشیدن سیگار یا خوردن مشروب بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور کاری بود اخه؟

یه کاری که من دوست نداشتم حتی چندشب قبلشم باخاش بحث کردم اگه برای فلانی فلان کارو کنی دیگه دورمنو خط بکش ولی باور نکرد الانم فک میکنه قهر سادس ولی نه دیگه تموم شد 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
یه کاری که من دوست نداشتم حتی چندشب قبلشم باخاش بحث کردم اگه برای فلانی فلان کارو کنی دیگه دورمنو خط ...

ب کسی کمک کرده؟

بیخیال بابا حس‌میکنم داری سخت میگیری

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
همیشه ارزشی براتون نمی‌ذاره یا این بار و بچتون چند سالشه

همیشه اینبار دیگه بهش گفتم گفتم اینجاهم بی ارزش باشم برات نشون میدی اینکارو کنی انگار من وجود ندارم پس توهم میمیری برای من گالبه باور نمیکرد 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
چه کاری ؟منم الان یک هفتس قهرم سفت وسخت چون برخلاف قولی که داده بود فیلم دیده💔😔😔😔

برامن انقد این موضوع اهمیت داشت که اگه ازش خیانت میدیدم انقد نمیسوختم حاضزم هزارتا زن بگیره وبره گم شه دیگه نبینمش

2706