2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ عنوان بچه نیار انگار میخواد پاگیرت کنه

پس انداز مخفی برای خودت داشته باش خدایی نکرده اگه دیدی دست از پا خطا میکنه جداشو مگه آدم چندبار زندگی میکنه؟

در ضمن خطر ایدز و هزارجور مریضی هم وجود داره 😒

🫀🖇
نمیدونم حتی اگه اینجوری باشه..وقتی تصورمیکنم با یه زن دیگه ام رابطه برقرار کرده باشه خیلییی اذیت میش ...

خب بایدم اذیت بشی

منم باشم عاشقمم باشه بازم خیانت غیرقابل بخششه

و نمیتونم فراموش کنم

نظرمن اینه اگه واقعا مردی زنشو دوسداره نباید ناراحتیشم ببینه

ولی انگار مردا اینجورین که دولا دولا شترسواری میکنن

2731
نکن خاهری ...من کردم تو نکن .... اگ میدونی آدم میشه ب پاش بمون وگرنه قیدشو بزن ... مردی ک خیانت میکن ...

خیلی بدبختم کارم شده تو خلوت گریه کردن فقط ..فکرکنم افسردگی گرفتم😢😢😢

چون حاصل آدمی دراین شورستان ،،جزخوردن غصه نیست تا کندن جان،، خرم دل آنکه زین جهان زودبرفت ؛،،وآسوده کسی که خود نیامد به جهان
من تایید کردم مگه؟ چرا واقعیتو قبول نمیکنین واقعا هستن مرداییکه هم زنشونو دوسدارن هم هرزه هستن

شما نمیخوای قبول کنی چیزی که میگی دوست داشتن در واقع اصلا دوست داشتن نیست فقط الکی باج میدن و زبون میربزن زنشونو خام کنن 

نمیدونم حتی اگه اینجوری باشه..وقتی تصورمیکنم با یه زن دیگه ام رابطه برقرار کرده باشه خیلییی اذیت میش ...

حق داری ادم ناراحت میشه عزیزم من دوست پسرم اینکارو کرد کلی ناراحت شدم و حس میکردم من چیزی کم دارم و مشکل ازمنه اما فهمیدم کلا عادت داره به خیانت و انکار میکنه و دم از تعهد میزنه یه دسته ای عادت دارن و درست نمیشن اما هستن کسایی که برای حفظ زندگیشون دست ازین کارها برمیدارن نا امید نباش برو باهاش صحبت کن ببین دلیل اینکارش چی بوده از طرف تو کاستی بوده که به این سمت رفته یا چیزه دیگه مشکلت و حل کن باهاش حرف بزن خودتو اروم کن مشکلاتتو حل کن سعی کن قوی باشی خودتو نبازی زنی که ضعیف باشه مردا همه مدله ازش سواستفاده میکنن

بحث رواج نیس واقعیته چون دلشون هرزه س و حرومن ولی زنشونم دوسدارن خدا ریششونو بکنه

امید وارم هیچوقتتتتتتتت سرت نیاددد

سره هیچچچچچ زنی نیاد 

خیانت حتی اسمش قلب منو اتیش میزنه چ برسه ب.....

الهی ریشه هرچی مرده خیانتکاره خشک شه تو دنیا 

میدونی تو یه تفنگ بردار بزن تو سر من منو بکش خوب من مبمیرم همچی تموم میشه 

دلی خیانت دقیقا عین ابن میمونه این تیر بره توی مغزت توی قلبتو نکشتت هرروز با هرنفس مشیدن این تیر جابه جا میشه دارم درد میکشم بدون اینک بمیرم 

اگ عشق اینه حاضرم شوهرم عاشقم نباشه حتی متنفر باسه ولی اهل خیانت نباشه اگ بفهمم دوسم نداره میمیرم مث همون تیر اولی

ولی اگ بفهمم حتی تو ذهنش ب کس دیگ فک میکن من نابود میشم 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
😂😂😂😂😂

بخدا

جوری ب من حمله کردن انگار ب تک تکشون خیانت کردم

جواب اسی رو نمیدن زوم کردن رو نظرمن

مگه من تایید میکنم کار خیانت مردای کثیف رو

ولی میگم اینجورین مدلشون اینه

خیانت فقط واسه رفع هوسبازی و تنوع طلبیشونه وگرنه عاشقانه زنشونو دوسدارن

ببین عشق خیلی پاکه اگر عاشقانه کسی رو دوست داشته باشی هرگز سمت کس دیگ نمیری حتی اگ اون ادم تو زندگیت نباشه من اینو تو یکی از اطرافیانم ک مرد بود دیدم خودمم یه زمانی یه نفرو و خیلی دوس داشتم با اینکه نبود نرفتم سمت ادم دیگ چه برسه به زمانی که بود یه عده ای هم خیانت میکمن در صورتی ک طرف و عاشقانه دوسن دارن که اونا مریض و هوس بازن اونا عشقم درست لمسش نکردن

کاش این مراحل برا ما زنام باز میشد لااقل دلمون نمیسوخت

نه برای زنا قفله زن نماد حیا،،عفت،،نجابت از خودگذشتگی برای بچه هاش باید باشه ولی مرد بره دوراش رو بزنه و بیاد تازه میگن عاشق زنشه رک بگم همچین مردایی عاشق زنشون نیستن فقط می دونن آدم ساده ای مثل زنشون پیدا نمی کنن بیاد بشوره و بسابه آخرش هم خیانت ببینه همونایی که رفته باهاش دور زده اونا نمیان همچین از خودگذشتگی کنن معلومه خودش رو عاشق سینه چاک نشون میده‌.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤