2737
2734
از ساعت ۸ و نیم شب تا الانا بیدار بود.بیست بار گریه کرد شیر خورد عوض شد آروغ زد.

از طرفی حرف اطرافیان حسابی کلافه ام کرده.لابد شیرت خوب نیست.شاید بلد نیستی بچه داری و....

مامانم فوت کرده و دست تنهام.امروز دو بار گریه ام گرفت از بس مستاصل شدم.

راهنمایی ام کنید خواهرانه...

عزیزم تو مادری!

نگه داری یه نوزاد اصلاااااااااا آسون نیست.

تو نیاز به استراحت داری. درسته شما مادری باید مراقب نوزادت باشی ولی باید به فکر خودت هم باشی تا بتونی از نوزادت مراقبت کنی.

اگر کسی رو داری یک روز فقط بچه رو بزار جاش تنهایی بدون هیچکسی فقط خوش بگذرون خستگی تو رفع کن بعدش پر انرژی میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم این فسقل دقیق مثل دخترمنه

صدتا دکتر بردم آخر یکیشون قطره کیدسی کولیک رو داد گفت اخرشب ۵قطره بدم دل دردش آروم بشه بخوابه

بخدا آب رو آتیشه بقیه همه الکی بودن

بله پروفایل خودمم  🌱 

کاملا طبیعیه

از ۱۸روزه انتظار نداشته باش خوابش تنظیم باشه 

حداقل دوماه طول میکشع

فقط تحمل کن

همه چیزش هم رعایت کنی خوابشون تنظیم نیست 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2740

عزیزم اگه همه اینکارا رو کردی و از کولیک نداشتن بچتم مطمئنی و اینکه شیرت هم کافیه، چیزی که باعث این بی قراریش شده بی قراری خودته،اون نوزاد خیلی قشنگ حسای تو بهش منتقل میشه عزیزم،پاشو یه وضو بگیر یه صلوات بفرس بیا بچه رو بغل کن و تو گوشش صلوات بفرس تا حس خوبت بهش منتقل شه در ضمنن جاشم چک کن اگه خیلی پیچیده باشیش و گرمش باشه نمیخوابه طفلی،به حرفای اطرافیانم توجه نکن اصلا گاهی از رو دلسوزیه گاهی نادانی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
افزایش وزنش دکتر گفت خوب و نرماله ولی طولانی شیر میخوره سیر نمیشه

همه بچه‌ها مث هم نیستن یکی کم شیر میخوره یکی زیاد 

ولی اگه خیلی نگرانی دکتر ببر خیالت راحت شه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

عزیزم بچه داری همینه دیگه من الان پسرم نه ماه و نیمه شه از وقتی ۳ روزه بود تا ۳ ماه تموم خواب شب نداشت از ساعت ۱۰ شب گریه میکرد تا ۷ صبح دیگه آخراشم که تاظهر جیغ میزد بعدش آروم شد و شب خوابید منم دست تنهام اون روزا فک میکردم دنیا رو سرم خراب شده بدترین حسارو داشتم ولی همش میگذره و تموم میشه خستگیاشم فراموش میشه

عزیزم اون نوزاد هم عادیه گریه هاش ...

وقتی یه کودک ۹ ماه در رحم مادر بدون هیچ پوششی بوده اما یهویی لباس تنش میشه.

وقتی کودک ۹ ماه در رحم مادر هر وقت نیاز به تغذیه داشته باشه فوری در دسترسشه اما بدنیا که میاد وقتی گرسنه میشه کسی متوجه نمیشه و خب براش سخته.

وقتی داخل رحم مادر گرم در حال استراحت اما وقتی بدنیا میاد خیلی براش سرده

پس عزیزم همش عادیه برای کودک خیلی سخته تا یه مدتی عادت کنه پس ناراحت نباش