2752
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اولش زیاد همو دوست نداشتیم تا میام بهش علاقه مند شم وحشی میشه منم مجبور میشم ازش وحشی تر شم تا نز ...

اگر میدونی قابل اصلاح نیست تمامش کن .

اگر آثار ضرب و جرح روبدنت هست فردا برو پزشک قانونی. 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
ترک که نمیکنه چند بار باهاش خوردم پررو شده میخوام طلاق بگیرم دارم حیف میشم 19سالمه تازه

چند سال اختلاف سنی دارین؟

چقدر زود ازدواج کردی اسی

:))عدالت اصن وجود داره؟امروز بهم ثابت شد هم وطن هم خون هیچکسی به هیچکسی رحم نمیکنه :)🙂🖤فکر نمیکردم اینجوری بشه من کاربر rahil_23 ام امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ تلیق شدم بخاطر تایپیک های راجب خروج اتباع و فش ها ک میدادم اونا هم فش میدادن جالبه اونا هم چنان حضور دارن ولی منو تلیق کردن :) من ایرانیم منن تلیق کردن ولی اتباع ک هیچ هویتی ندارن رو گذاشتن بمونه🙂🖤
ادکلن و ساعتای گرونش با ایفون 14 که دلش نمیومد باهاش کار کنه لباسای گرونش

چه مایه دار!

سخنی از حسین پناهی:میگن خداجای حق نشسته خدایامیشه ازجای حق بلند شی اجازه بدی خودش سرجاش بشینه

به نظرم یه کاری کن سمت الکل و مشروب و اینا نره

یه جوری تو خونه سرگرمش کن

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
2706