2733
2734
عنوان

از ساعت۱۲ به بعد روز تولد منههه🌈😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درود

سالروز به دنیا اومدنتون فرخنده باد🌼🌱

امیدوارم همیشه در مسیر نور قدم برداری🌼🌱

امیدوارم بهترین ها رو پروردگار براتون رقم بزنه🌼🌱

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
2731
تافالود تافالود تافالودت مبارک.  الان داری گریه میچنی نافتو گریفتن دخمل خوب. اها الانم یه مهر ...

گریه میکنی؟گریه کن بی تربیت😂😍❤

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
2738
مررسی بهار خانوم💙🌱

🌹🌹🫂♥️💙💚

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
درود سالروز به دنیا اومدنتون فرخنده باد🌼🌱 امیدوارم همیشه در مسیر نور قدم برداری🌼🌱 امیدوارم به ...

به به امیدوارم شما هم همیشه اینقدر پر انرژی باشید💙🌱😍

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
به به امیدوارم شما هم همیشه اینقدر پر انرژی باشید💙🌱😍

سپاااس🌼🌱

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
2706