2752
2734
بیا بمن فارکس یاد بده

اگه قرار بود با چند جلسه و حرف یاد گرفت الان همه تریدر بودن و میلیاردر

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم عشق منم ازدواج کرده پارسال ۲.۲.۱۴۰۲

اونی ک براش همه کتر کار کرده باشی بره با یکی دیگ ازدواج کنه ظرفیت عشق و علاقه طرف نداره بعضیا لیاقت اینکه عاششون بشین ندارن

خوشبخته الان؟  حال خودت چطوره؟ عذاب دنیارو دادن بهم وقتی استوری دختر خالشو دیدم سر سفره عقده م ...

نمیدونم امیدوارم باشه به من ربطی دیگه نداره زندگیش

هیچی دیگه اولش ناراحت شدم ولی الان خوبم

تو هم خوب میشی فقط باید با خودت تنها باشی و اینکه 

به منم از این حرفا زیاد میزد

میمونم باهات تا اخر عمر

عاشقتم

دوستت دارم و باقی این توهمات

خداروشکر الان دیگه میدونم همه این چیزا دروغه

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
همیشه واسم سواله که یعنی تو دلت واسم تنگ نشد؟یعنی صبحا که پاشدی گوشیتو چک کردی منتظر تکستم نبودی؟وقت ...

برای منم سواله یعنی سر خطبه عقدش یاد منو کارایی که باهام کرده نیوفتاد ذره ای تو ذهنش جای من نیست؟ 

خوشبحال دختری که همچین مرد وفاداری داشته من دیگه با خودم عهد کردم به قلب هیج مردی اعتماد نکنم

برای منم سواله یعنی سر خطبه عقدش یاد منو کارایی که باهام کرده نیوفتاد ذره ای تو ذهنش جای من نیست؟&nb ...

کلا بهتره به هیچ کس اعتماد نکنی حتی عزیز ترین افراد زندگیت

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
اونی ک براش همه کتر کار کرده باشی بره با یکی دیگ ازدواج کنه ظرفیت عشق و علاقه طرف نداره بعضیا لیاقت ...

همه زندگیمو براش گذاشتم تو اون ۴ سال قسم میخورم لحظه ای نبود که تو ذهنم نباشه کارگر بود کمکش کردم پیشرفت کنه اواسط رابطه شرط گذاشت یا نیازمو برطرف میکنی یا میرم من احمقم قبول کردم تو رو همه خانوادم وایسادم گفتم این ارزشش رو داره اما نداشت ...

نمیدونم امیدوارم باشه به من ربطی دیگه نداره زندگیش هیچی دیگه اولش ناراحت شدم ولی الان خوبم تو ه ...

الان فهمیدم همه برای استفادش بود 

من ۴ سال درگیر عشق یکطرفه بودم و نمیدونستم

چهار سال باهاش بودی رفت ؟؟؟ چقد دنیای بدی شده چقد نامردن بعضیاا

۴ سال همجوره باهاش بودم 

سرش تو روی خانوادم وایسادم 

گفت نیاز جنسی دارم یا برطرف کن یا تموم میکنم

برای کارش پیشرفتش میتونم بگم ۸۰درصد باعثش و کمکش من بودم عصبی میشد فحشم میداد با قربون صدقه ارومش میکردم 

بار اخر رفتم در مغازش التماسش کردم تموم نکن قبول نکرد 

2706