2733
2764

۲۰روزه زایمان کردم 

دوران بارداری سختی داشتم اولش جفتم پایین و سرویکس کم بود ۴ماه رو تخت بودم فقط شوهرم بهم میرسید

بعدشم دچار کلستاز کبد و دفع پروتئین شدم ۱ماه بیمارستان بستری شدم بعد زایمان کردم کل مدت بیمارستان و زایمانم شوهرم هوامو داشت 

دیروز بعد ۱۵روز خونه مادرم بودن برگشتیم خونمون شوهرم گفت اتاق رو بخاطرنوزاد گرم کردی من میرم پذبرایی بخوابم منم گفتم تو بی محبتی زن و بچت بعد ۱۵روز اومدن رفتی کلا 

حالا گیرداده تو داری افسرده میشی بیا بریم روانپزشک

مامانِ کارِن هاکان نیکان❤

بهش بگو الان تا میتونه بهت محبت کنه کنارت باشه بگو اگرم افسردگی بعد از بارداری داشته باشم تو با محبتت حالمو خوب میکنی

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

آدم منطقی هست عزیزم اتفاقا اینکه انقدر حواسش هست به همه چی و عاقله خیلی خوبه چون دوره بارداری سختی داشتی امکان اینکه دچار افسردگی بعد زایمان بشی هم بیشتره واسه همین نگرانته ..اگه خودت فکر میکنی نیاز به کمک یه مشاور داری حتما برو

همسر من میگه اگه بچمون نا آروم باشه شاید مجبور شیم گاهی جدا بخوابیم

که حقم داره و واقعا میدونم کارش سخته و شیفتیه

ما خانما تو این دوره حق داریم

اما نباید بی توجه هم باشیم به همسرامون

حرف خاصی ام نزده همسرتون واقعا

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منی ک قبل بارداری به افسردگیم فک میکردم الان باردارم از ترس افسرده شدن دارم میمیرم بهم گفته دکتر رابطه نداشته باش همش لکه بینی دارم همش فکرم درگیره نکنه مشکل تو رابطه ام با شوهرم پبش بیاد زندگی ک این همه ساختم براش الان با وجود بچه داغون شه یا ضربه ببین به نظرم همه ما به روانگر نیاز دارم اما واقعا هزینه های رواندرمان زیادع و روانشناس خوب کمه 

منی ک قبل بارداری به افسردگیم فک میکردم الان باردارم از ترس افسرده شدن دارم میمیرم بهم گفته دکتر راب ...

جدا از این موارد

خوبه قبلش خودمون و همسرامون به آگاهی برسیم

که اگه این شرایط پیش اومد درک بشیم

من و همسرم اوایل بارداریم بحث میکردیم

بعد واقعا متوجه شد که از هورمونامه و نرمال نیست بعضی حرکاتم😂

الان بهتره همه چی

اما این ترس برا دوری و فاصله طبیعیه واقعا و همه باردارا حسش میکنن

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم منم دو ماهی میشه زایمان کردم

مردا بر اساس طبیعتشون بعد از زایمان زنشون ازش فاصله میگیرن دست خودشون هم نیست کاملا غریزی هست شاید دلیلش برنامه ریزی طبیعت برای عدم بارداری مجدد هست چون بدن زن ضعیفه و بچه نو رس رسیدگی میخواد پس اینو درک کن زیاد گیر نده .بعد سی چهل روز خود به خود خوب میشن

ولی در طول روز سعی کن رابطتو خوب نگه داری و تلاش خودت برای برگرداندن رابطه ات هم مهمه.