2737
2734

راستش مجرد بودم پدر نداشتم وضع مالیمونم اوکی نبود و گاهی حسرت پیش پا افتاده ترین خوراکیا تو دلم بود(البته پول داشتیما مامانم حرومشون کرد و همه رو ‌داد ناپدریم)خلاصه که خیلی چیزا رو دلم میخواست و نبود خصوصا تو چندسال آخر مجردیم،دوران دانشجوییم چون پول کرایه نداشتم فقط کرایه مینی بوس بین شهری رو میدادم و تو شهر مسافتارو اجبارا پیاده میرفتم اینجوربود که با یه رژیم و پیاده روی اجباری ناشی از فقر حسابی خوش هیکل بودم اما بعد ازدواج یهو قضیه عوض شد(مامان خودم خیلیم خسیسه)یهو دیدم مادرشوهرم همه چی میپزه اونم زیاد و خیلیم اصرار داره بهم زیاد غذا بده شوهرمم برام هرچی هوس کردم خریدم خوب طبیعتا پولم بیشتر از قبل اومد دست خودم و من مثل گشنه ها حمله ور شدم به غذا و هله هوله و الان ۹۴ کیلو هستم (قبلا ۶۱بودم😞)

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

یبار بچه بودم دلم شیرموز میخواست با هزار گریه از مامانم پول گرفتم برم شیر و موز بخرم وقتی اومدم خونه ناپدریم یدونه موزی که براشیرموز خریده بودمو برداشت جلو چشمم خورد.دراین حد من عقده ای شدم....

عزیزم دقیقا میدونم چی‌میگی یه بار یه داستان این شکلی خوندم یادم نیست اسمش چی بودولی  این چیزا ر ...

چی بود که منم بخونم؟

الهی عزیزم باز خداروشکر الان شوهر خوبی داری

از نظر اینکه گشنگی نمیکشم مث گذشته فقط خوبه وگرنه......