2733
2734

کجا زندگی می کنی که با ۶ میلیارد خونه نمیشه بخری؟!

اینجا با ۶ میلیارد ۳ تا خونه هم کف ۱۰۰ متری میشه 

البته جای عادی

شهر کوچیکیم

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه پدربزرگت چقدر ثروت داشت که حالا به یک نفر 6 میلیارد رسیده؟  به بقیه چقدر رسیده؟

پدربزرگم خونه و زمین زیاد داشت 

وقتی مریض شد خیلی هاشون رو فروخت 

چون نمیتونست دیگه مثل قبل کارهاشو انجام بده 

امسال گفت ارثتونو میدم هر کاری دوست دارین انجام بدین 

به بقیه رو درست نمیدونم اما به خواهر بزرگمم ۶ میلیارد داد 

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
تهران به نظرت با ۶ میلیارد خونه پیدا میشه؟

نمی دونم تهران زندگی نمی کنم ،بگرد شاید آپارتمان مرکز شهر بتونی پیدا کنی برو دیوار ببین قیمتها چجوریه، فقط حواست باشه حتما آسانسور ،پارکینگ و انباری داشته باشه ،طبقات وسط هم فکر کنم بهتر باشه.

حتی نمیشه یه خونه متوسط بخری؟ با اون پول تو شهر ما میشه دو تا خونه ویلایی خرید

خب من تهرانم گلم قسمتای خوبش که مناسب زندگی باشه این قیمت پیدا نمیشه

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
کجا زندگی می کنی که با ۶ میلیارد خونه نمیشه بخری؟! اینجا با ۶ میلیارد ۳ تا خونه هم کف ۱۰۰ متری میشه ...

تهرانم گلم

😏😁🤣آرزوهاتو تعریف می کنی؟

شاید واقعیت زندگی ما آرزوی زندگی شما باشه 

مشکل خودتی نه من گلم

تهران نهایت یک شصت متری جای متوسط 

دقیقا 

پدر نامزدم یه خونه داشت ویلایی قدیمی البته جای خوب تهران داد به ما بازسازی کردیم 

کل هزینه های بازسازی و خرید وسایلش ۱۰ ۱۵ میلیارد شد 

دوبلکسه 

۶ میلیارد که هیچی نیست 

اونایی که مسخره میکنن مگه کسی جلوتونو گرفته که پیشرفت نکنین و پول نداشته باشین که اینجوری میگین 

مگه کسی بهش ارث برسه خیال بافی میکنه 

تهران به نظرت با ۶ میلیارد خونه پیدا میشه؟

اره بااااابااا...دوتا میتونی بگیری حتی. 

سمت جنوب و میدون قزوین دنبال خونه های امکانات دار بگیر پارکینگ انباری آسانسور. رو هوا میزنن. رهن و اجاره بده خودش پله بزرگیه. اصلا بانک نذار فقط ارزش پولت کم میشه. 

یک صلوات براي شفای کودکان بیمار
2706