2733
2739

میگفت وازلین و دو سه تا قطره ابلیمو رو یاهم قاطی کنین بعد بزنین رو لبتون حدقل یه ۲۵دقیقه بمونه  من اینو به خالم گفتم اینکارو انجام داده بود یه ۵ روزی هست الان لبش صورتی کمرنگ شده(اونموقع لبش سفید بود انگار بی رنگ بود)  من خودمم الان میخام تست کنم ببینم جواب میگیرم یا نه. گفتم شماهم امتحان کنین یا اوناییکه قبلا امتحان کردن جوابی گرفتن؟ یا غیر از این چیکار کردین لبتون قرمز شد؟(غیر از ویتامین و کمخونی و اینا) 

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آبلیمو و وازلین قاطی نمیشه😐من خودمو پاره کردم نشد دیگه ولش کردم 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
آبلیمو و وازلین قاطی نمیشه😐من خودمو پاره کردم نشد دیگه ولش کردم 

واقعا؟ چرا خالم جواب گرفته بود؟  چه مدت استفاده کردین

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2740
واقعا؟ چرا خالم جواب گرفته بود؟  چه مدت استفاده کردین

من دیدم قاطی نمیشه دیگه استفاده نکردم 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
جدی؟  میزنم واقعا خیای ممنون

منم لبام خشک و تیره بودن بعد ویتامین اینام میزدم موثر نبودن تا اینکه هرروز از خواب پا میشم‌بالم لب میزنم هم نرم میکنه هم حجیم انگار ژل زدی هم رنگش وتغییر میده