2733
2734
عنوان

مادر شوهرم قاطی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 30 پست
به ماهم میگه دوتا پتو جدا بزارین اول ازدواج رابطه م با شوهرم زیاد خوب نبود الانکه داره یکم بهتر میشه ...

مادرشوهر من شوهذم پاش همل کرد بزور ما رو برد خونشون رفتیم

شوهرم گفت کنار من بخواب ...

مادرشوهرم اون دو هفته دهن ما رو سرویس کرد میگفت تو پیشش نخواب تو اون اتاق نرو بگو بتوچه

عمدا دید شوهذم میگه تو اتاق کنار من بخواب انداخت وسط حال خودش و شوهرشم میومد کنار ما نمیگفتن شاید صحبتی چیزی داره

همه ب دنیا ذو حلال کردم حتی کسی که کلی آسیب مالی و روحی بهمون زد اون روز مرد حلال کردم 

اما این مادرشوهرم و یه زن دیگه رو اصلا حلال نمیکنک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه دار که نمیشم سر همین بیشتر باهام لج شده

هنوز۱ساله که

ولش محلش نده

یه قهرمصلحتی کن بامادرشوهرت

بعدباشوهرت مثل مهمون برومثل مهمون بیا

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
هنوز۱ساله که ولش محلش نده یه قهرمصلحتی کن بامادرشوهرت بعدباشوهرت مثل مهمون برومثل مهمون بیا

همون اولا که باردار شدم بین خودمو شوهرم دعوا انداخت شوهرم ضربه زد به شکمم بچم افتاد دیگه بچه دار نمیشم یه مدتم با مادرشوهرم قهر بودم فایده نداشت شوهرمم باهام بد شده بود

مشت نمونه خروار  خیلی زیاد خداروشکر الان قطع رابطه ام

خداروشکر خداکنه منم رابطه م قطع شه باهاش اروم بگیرم 19 سالم بیشتر نیست انقد سر درس خوندم اذیت کرد ولی خوبه شوهرم جلوشو گرفت میتونم درسمو ادامه بدم

خداروشکر خداکنه منم رابطه م قطع شه باهاش اروم بگیرم 19 سالم بیشتر نیست انقد سر درس خوندم اذیت کرد ول ...

عزیز من ابدا نمیگم رتبطه قطع کن من ۱۹سالم بود عروس این عفریته شدم الا ۳۲ سالم اذیتاش هست من تجربه ها رو میگم استفاده کن

قهر نکن رفت و امد اندازه کن اصلا در موردش با همسرت صحبت نکن بدتر تنش میشه سعی کن رابطه دو نفرتون درست کنی...این مهمه وقتتون اینقدر پر کن جایی برای حرفها و کاراش نباشه...

من دیگه بعد این همه یال قطع رابطه رو خود سوهرم کرد چون دیگه ب جایی رسید ب خودشم بد و بیراه میگفتن

اینجا تازه فهمید چ خبره

عزیز من ابدا نمیگم رتبطه قطع کن من ۱۹سالم بود عروس این عفریته شدم الا ۳۲ سالم اذیتاش هست من تجربه ها ...

منم خیلی دارم اذیت میشم اصلا اگه دستتو تا ارنج بکنی تو عسل بدی بهش دستتو گاز میگیره اصلا مخش تکون خورده 

منم خیلی دارم اذیت میشم اصلا اگه دستتو تا ارنج بکنی تو عسل بدی بهش دستتو گاز میگیره اصلا مخش تکون خو ...

فقط بدون این خانوم تغییر نمیکنه همینه

فقط شما رو خود شناسیت کار کن خودت بشناس 

حد و حدودت بشناس 

انرژی صرف خودتون کن

فقط بدون این خانوم تغییر نمیکنه همینه فقط شما رو خود شناسیت کار کن خودت بشناس  حد و حدودت بشن ...

باشه مرسی عزیزم خوشحال شدم باهات حرف زدم ایشالا تو هم زندگیت قشنگ و پر برکت باشه❤

باشه مرسی عزیزم خوشحال شدم باهات حرف زدم ایشالا تو هم زندگیت قشنگ و پر برکت باشه❤

قربونت تونستی با مشاور صحبت کن

کاش من اول مشاور میرفتم مادرشوهرم یکار کرد زندگیمون خراب شد و بد شد 

تا اولش میتونی با آگاهی همچی دست بگیری 

یه کانال همسرداری هست برات میزارم استفاده کن

باشه عزیزم اتفاقا دنبال یه کانال اینطوری بودم

🌀قوانین گروه پاتوق همسرداری

⛔ ورود آقایون ممنوع

⛔ چت کردن ممنوع

✅ ارسال گزارش

⛔ نظر دادن درباره گزارشها ممنوع

پرسیدن هرگونه سوال👇

@Admin_hamsar_dari