2733
2734
باورکن ذاتیه.من چون درونگراام هستم باعث میشه فکرکنن خیلی مغرورم‌.من یکی از خاله هامو دخترعموهام خیلی ...

اره منم حس میکنم درونگرا ها مغرورن چ ویژگی هایی داره ک باعث شده بگن غرور داری؟

البته اینی که شما میگی مغرور نیست 

در واقع عزت و وقاره

مغرور بودن دد واقع کمبوده و از نبود اعتماد به نفس میاد

ولی عزت و وقار فرق میکنه 

شما حد و ارزش خودت رو نسبت به رفتارهای سطحی پایین نمیاری

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف مردم مهم نیست عزیزم اینجوری باعث میشه هر کسی ب خودش اجازه نده شوخی کنه بهت یا توهین کنه به اسم ا ...

خب اونم حرف مردمه اگه حرف مرپم مهم نیس 

کلا نباید مهم باشه تو هیچ زمینه ای

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40