2752
2734
عنوان

زن متاهل تو رابطس

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داییام نمیزارن مامانم طلاق بگیره میگن ابرومون میبری😞

خاک تو سر این عقاید عقب افتاده

شوهر بی غیرت ه اون زن چی؟ ابروش نمیره زنش با یه مرد متاهل رابطه داره؟ داییات ابروشون نمیره داماد خاین دارن که با زن متاهل در ارتباطه؟؟

داییام نمیزارن مامانم طلاق بگیره میگن ابرومون میبری😞

چطور دلت میشه اب شدن مامانتو ببینی ولی به حرف داییات کنی؟لازم نیس بهشون بگید برو طلاق مامان تو بگیر بعد ک کار تموم شد بهشون اطلاع بدید

چطور دلت میشه اب شدن مامانتو ببینی ولی به حرف داییات کنی؟لازم نیس بهشون بگید برو طلاق مامان تو بگیر ...

اخه داییام میان میزنن اگر بفهمن😭😭😭نمیدونم چ راهی داریم ما

دایی هات هیچ کاری نمی تونن بکنن مادرت رو بردارو برو برای مادرت هم مهم نباش حرف مردم و دایی هات 

باباتم خودش بمونه و تنهایی هاش و عذاب وجدانش چون درنهایت مگه شوهره زن بمیره ک بتونن به هم برسن 

خاک برسر اون مرده کنم که همچین زن خرابیو نگه داشته تو خونش 

در مورد پدرتم چیزی نمیگم چون نمیخوام ناراحت بشی ولی دلم برای مادرت کباب شد

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
دایی هات هیچ کاری نمی تونن بکنن مادرت رو بردارو برو برای مادرت هم مهم نباش حرف مردم و دایی هات  ...

بابا داییام خیلی ببشعورن شاید اگر این کارو کنیم مامانمو بزنن

داداشاش نمیزارن... میگن باز طلاق بگیری ابرو مارو میبری

اصلا نیازی نیست به اونا بگه. به اونا هیچ ربطی نداره. یاد بگیرید یکم جلوی دیگران وایستید. شما هم خیلی کار بدی کردی برش گردوندی به این زندگی 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی

جرا شوهر زنه طلاقش نمیده نمیدونم

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
2706