2752
2734
به نسبت زحمتش عالیهههههه یعنی اصلا حس نمیکنی شاغلی وقت آزادت زیاده سختی هم ندارن درآمد نسبتا خوبی ه ...

اقا شما که ۶ صبح باید پاشی راه بیفتی ۷ اونجا باشی دیگه چه فرقی برات داره یک تعطیل شی یا سه مهم اون ۶ صبحه ست که بیدار شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا دور و برت معلم ندیدی که انقدر قشنگ تز میدی!

باشه شما فشار نیار به خودت

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731

۱۲ تا ۱۸

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
واسه یه خانم. خوبه که کنار همسرش. کار کنه 

چرا این فکر غالبه ک زن حقوقش از مرد کمتر باشه؟

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒

حالا نکه معلمی رو گذاشتن تو سینی برات 

شوهرت میگه که میگه 

مگه الکیه معلم شدن

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
باشه شما فشار نیار به خودت

شما یه بار بیا ۶ ساعت بشین سر کلاس ۲۵ تا دانش آموزی که تو سن بلوغ هستن، ببینم میتونی کنترلشون کنی همزمان درس هم بدی؟

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
2706