2733
2734
عنوان

شما هم بهتون برمیخوره وقتی

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 60 پست
همون والا ولی بده جلوی ادم اینو بگن همه مادریم زحمت میکشیم این چه حرفیه اخه که پسر بزرگ میشه پدر ماد ...

فعلا اکثر پسرا مامانی بچه ننه شدن

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ناراحت میشم خودم پسردارم انقدازاول گفتن پسرخوبه الان بعضیاکه میخوان بگن مثلاباکلاسن میگن دخترخوبه یاکسایی که پسرمیخواستن خدابهشون دوتادخترداده میگن اره دخترخوبه وفلان اصلابچه هرچی که باشه مگ میشه ادم جگرگوششو دوس نداشته باشه چه فرقی داره

منم پس دارم همه حسرت میخورن میگن خوش به حال پسر داری پشتوانه میشه برات اطرافیانت ببخشیدا بیخوردین می ...

دوتاشم سخته ولی دخترا خیلی اسیب پذیرن واقعادختر نگه داشتن انرژیه زیادی میخاد

اصلا نباید به این دید نگاه کنید که بچه قراره عصای دستتون بشه و اینکه پسر و  دخترم نداره مهم اینکه انسان باشه و انساینت رو رواج بده

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

من تعریف از دخترداشتنو دوست دارم 

ولی تعریف از پسر داشتن رو نه 

که خب بخاطر نوع نگاه جامعه و افتخارشون به پسرداری طبیعی هست

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
برای خونه هم وجود پسر نیازه هم دختر هر کدوم جای خودشو داره من ی پسر دارم خداروشکر دوست داشتم ی دختر ...

ما پسر نداشتیم 

تنها جایی که میگم خدایا شکرت 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بچه که صالح باشه دختر و پسر نداره 

ولی من دقیق اطرافم دیدم که دختر دارن در آرزوی پسرن ولی چون زورشون میات دختر دختر می‌کنن و جلو روی مادرای پسر دار میگن فقط دختر پسر بی وفاست مادری که دختر نداره از فراموش شده هاست واقعا خیلی این کار بی احترامی وکوته فکریه 

دیدم به چشمم چه بسا پسرایی که پدر ومادرشون رو گذاشتن رو سرشون از گل نازک‌تر نمیکنم 

ودخترایی که به همین صورتن 

آدم بچه ی صالح تربیت کنه باکی از دختر و پسر بودن نکنه

دوتاشم سخته ولی دخترا خیلی اسیب پذیرن واقعادختر نگه داشتن انرژیه زیادی میخاد

دخترا همش باید مواظب عقب جلوشون باشی ساپورت مالیشون کنی ازدواج هم میکنن باید ساپورت بشن وگرنه شوهر و فامیل شوهر زبونشون دراز میشه. بنظرم دخترداشتن خیلی سخته پیر هم بشی جز احترام چیزی نمیخوای مگه ما برای مادرامون چیکار میکنیم جز زحمت! 

فعلا اکثر پسرا مامانی بچه ننه شدن

اونروز شوهرم بهم گفت فلانی تپل شدیااا باورتون میشه فقط همین یه جمله رو با خنده گفت پسرم برگشته میگه بابا خودت زشت شدی منو بگو شاخ دراوردم یعنی فقط کافیه یه مثقال حس کنه کسی چیز ناخوشایندی بمن بگه همچین بهش برمیخوره الهی فداش بشم😂😂😂😂

بچه که صالح باشه دختر و پسر نداره  ولی من دقیق اطرافم دیدم که دختر دارن در آرزوی پسرن ولی چون ...

بعد دقیقا اینجور آدما با دختراشون مثل کاردو پنیرن دختراشونم بزرگ بشن تلافی میکنن زیاد سمت مادرشون نمیرن یکیش خودم مامانم همش پسر پسر میکرد دیگه خسته شده بودم 

اصلا نباید به این دید نگاه کنید که بچه قراره عصای دستتون بشه و اینکه پسر و  دخترم نداره مهم این ...

من نزاییدم که وبال گردنشون بشم ولی خیلی خوشحالم پدر مادر شوهرم ازش راضین هربارم شوهرم میگه برایمثلا مادرم اینکارو کنم من میگم هر کاری که دلت میخاد براشون انجام بده یروز نگی موند تو دلم فلان کارو نکردم

2706