2733
2734

خب من در گذشته حرفایی زدم کارایی کردم ک الان ک بهش فکر میکنم افتضاحه. اما تغییر کردم خیلیییییییییی عوض شدم انقد ک اون ادمی ک در گذشته بودمو نمیتونم تحمل کنم. خیلی طرز فکرم و نگاهم ب اطرافیانم زندگیم عوض شده حالا مدام درگیر اینم ک دیگران مثلا فامیلهایی ک دیکه باهاشون رفت و امد ندارم اما خب میبینمشون گهگاهی. راجب من چ فکری میکنن هنوزم فکر میکنن من اون ادم گذشتم یا دعواهایی ک تو خونمون بود رو براشون گفتم نکنه فکر کنن هنوزم من نفرت دارم نسبت ب خانوادم. و از این حرفا. خیلی حرفای مزخرف زدم کارای مزخرف کردم الان همش تو ذهنمه ک اونا چ فکری میکنن راجبم 

برای خودت زندگی کن 

هیچ آدمی بهت فکر نمیکنه 

حرف مردم ذره ای ارزش نداره

ببین اگر یک عکس دسته جمعی ببینی به کی با دقت نگاه می‌کنی؟

قطعا خودت 

پس دیگران هم فقط به خودشون فکر میکنن

درضمن حالا فکر کنند . فکر و نظر مثلا من دقیقا چه تاثیری رو زندگی شما داره ؟ هیچی. دقیقا هیچی

پس اصلا وقت و انرژی و فکرت رو صرف این موضوع نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوب حرف زدی. ببین من خودمو سرزنش میکنم ک نباید اون حرفا رو میزدم یا اون کارارو میکردم

به هیچ وجه سرزنش نکن 

آدم از گذشته فقط درس میگیره 

اینقدر واسه خودت ارزش قائل باش که با خودت مهربون باشی 

اینقدر خودت رو اذیت نکن 

هرچی زودتر و در جوانی به این نتیجه برسی، سالهای بیشتری باکیفیت و شادی زندگی می‌کنی 

انرژی که صرف نگرانی واسه نظر دیگران یا سرزنش خودت هست رو بگذار واسه پیشرفت 

2728