2737
2739

خوب تعریفشو زیاد شنیدم 

یکی برام وقت گرفت 

بعد فهمیدم طرف آقاست حالا دو تا سوال دارم 

چون آقاست نرم دیگه پیشش؟ می‌دونم ک خودش سونوگرافی می‌کنه تو مطب 

و سوال بعدی

الان خودم تنبلی دارم 

همسرمم ضعیفه 

میخواستم ببینم خودم سرخود مکمل بخرم مصرف کنم یا صبر کنم تا تیر ماه 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
حتمابدنت آماده بکن سنتی هم درکنارش استفاده کن، سنتی دیرجواب میده امامیده دکترت آقا، اگردکترزنان خو ...

خودمم میگم مکمل وقتی بدون نسخه میدن یعنی میشه استفاده کرد حتما 

من تو تبریزم اسم دکترم خان آقا پناهی هستش از اواسط بهمن وقت گرفته

دکتر خانوم هم هست اما الان وقت بگیرم فکر کنم بازم ۴ ماه تاخیر بیفته 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم میگم مکمل وقتی بدون نسخه میدن یعنی میشه استفاده کرد حتما  من تو تبریزم اسم دکترم خان آقا ...

ژل رویال حتمابخربخور

موقع پری اصلاحمام نرو

ازاول تاآخرپری کاچی گرم درست کن روزی دوباربخور

سیاهدانه وعسل

بادکش گرم، آجرداغ

شکمت هرشب باروغن سیاهدانه، ماساژبده وببند، من ۴تا۵ماه مدام این کارکردم انجام بده ببین چطورتخوانهافعال میشه

پنیرک بجوشون روزی ۲باربخور۴۰روزانجام بده وبعدفقط زمان پری بخور

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
ژل رویال حتمابخربخور موقع پری اصلاحمام نرو ازاول تاآخرپری کاچی گرم درست کن روزی دوباربخور سیاهدان ...

زحمت کشیدی عزیزم ممنون❤️💋

زحمت کشیدی عزیزم ممنون❤️💋

خواهش میکنم

امیدوارم نتیجه بخش باشه

برای من که الحمدالله تاثیرداشت

همه این کارها۶ماه مدام انجام دادم

همون ماه اول ودوم نتیجه اش محسوس بود

خواهش میکنم امیدوارم نتیجه بخش باشه برای من که الحمدالله تاثیرداشت همه این کارها۶ماه مدام انجام د ...

خداروشکر عزیزم 

انشالله همیشه اتفاق های خوب برات بیفته

خداروشکر عزیزم  انشالله همیشه اتفاق های خوب برات بیفته

ممنونم، ان شاءالله، خداوند، فرزندان سالم وصالحی بهتون عطاکنن

نامدارو خوشنام باشن ،فرزندانتون🌺🌺🌺🌺

2738