2733
2734

سلام خوشگلا..

من آرایشگری کار میکنم..

کاملا آدم ب روزی هستم..ولی خداروکامل قبول دارم کلا سعی میکنم آزارم ب کسی نرسه...

اینارو گفتم ی کوچولو گوشه دهنتون از من باشه...

خلاصه ی چن ساله من درگیر خابای عجیب و غریبی هستم....

دیشب خواب دیدم چن نفری بافامیلا تو ایستگاه اتوبوس وایسادم..(خلاصه کردم.)..بعد مشغول خوش و بش بودیم...

ی حاج آقای میانسال با عباس کرم رنگ اومدنو از شونه من زدن و دقیقا این جمله مانند و بهم گفتن توخواب...اونجوری واینستا...وقتشه دستاتو ب کمرا بزنی و ب بچه ها نگا کنی و وایسی پیششون..و چنتا حرفم زد و رفت...درمورد بچه.منم هاج و واج موندم...

خلاصه صب بیدار شدم و اصلا توفکر خابم نبودم..یهو گوشیم زنگ خورد از مرکز بهزیستی گفتن بیا برای معلمی بچه های ک مشکل ذهنی دارن و تحت نظر حمایت بهزیستین...

بنظرتون ربطی ب خوابم داره؟!؟!

یکی از بزرگترین ارزوهامه ک برم شیرخوارگاه یا پیش همچین بچه هایی و یچی یادشون بدم...اصلا نمی‌دونم چطور شد زنگ زدن بهم!!!!

نمی‌دونم ی حس عجیبی همیشه ب این بچه ها دارم و میگم خدا تو دلاشونه....

حالا قرار شد چن روز دیگ برم...

بنظرتون خابم ربطی داشت یا بیخیال شم؟؛؟

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای من داشتم فک میکردم حضرت عباسو با رنگ پوست متفاوت دیدی  قبول باشه اسی&n ...

😑😑😑😑😂😂😂..

چی قبول باشه؟!

شاید فکرت درگیر بوده

ن اصلااااا..میگم از سر خوشی چن ماه پیش ی شماره داده بودم..اصلا اصلا اصلاااا فکرم یادم نبود...

تنها فکرم درگیر کار ارایشگریمه

2740

اره عزیزم چراکه نه بسیاری از خواب ها صتدقه هستن یاخبراز اینده مبدن احتمالا برای شما هم همینطوره.خدا قوت بده از الان بهت از طرف منم بچه هارو ببوسشون بغلشون کن 

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�