2733
2764
عنوان

بریچ بودن جنین

66 بازدید | 13 پست

سونو ۷ ماهگی گفت بچت بریچه خیلی میترسم همینطور بمونه و مجبور ب سزارین شم من بشدت بد عملم 😣😥..چند درصد احتمال داره سرش بچرخه ؟؟ ممکنه نچرخه دیگه

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو از بندگان برگزیده خدایی 😂  ولی واسه چرخش روزی نیم ساعت پاهاتو بالاتر از بدنت مثلا رو مبل ب ...

وای نه من از عمل خیلیمیترسم🥴🥴

...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
من بریج بودم و سزارین شدم و کاملا راضی. تا هفته آخر هم دکترم میگفت فقط طبیعی بعد که دیگه دید دخترم ن ...

سزارین کابوس شبام شده  🤕 

سلام دوست عزیز،بچه زمانی که بخواد دنیا بیاد خودبه خود میچرخه،فقط باید تا زمان زایمان صبر کنی،تازه الان دو ماه مونده و تو این مدت چند بار ممکنه بچرخه

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله
من ندیدم بچه ای بچرخه .هرکی اول گفتن سزارین  آخرش همون شد

ای وااای😟😟😟

سلام دوست عزیز،بچه زمانی که بخواد دنیا بیاد خودبه خود میچرخه،فقط باید تا زمان زایمان صبر کنی،تازه ال ...

امیدوارم ایشالا ک همینطور شه

سزارین کابوس شبام شده  🤕

ن بابا اینقدر راحته. من که بی حس بودم. البته که هر فردی بدنش با دیگری فرق میکنه. من از روز دوم پاشدم به راه رفتن چون دخترم بیمارستان بستری شد روزی دوبار رفتم بیمارستان.اصلا زاچ بودن نفهمیدم چی هست.

امیدوارم ایشالا ک همینطور شه

ان شاءالله،میتونی دنبال یه دکتر خوب هم بگردی،بعضی از دکتر ها واقعا وارد هستن و اگه تا روز آخر هم بچه نچرخه خودشون از روی شکم با مالش هایی که میدن بچه رو میچرخونن

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله