2733
2734

و دست و دلشون به کار نمیره . من نمیدونم چمه خدایا هزاران مرتبه شکر ولی یه سری مسائل نمیزاره خاطرم شاد باشه. میدونم ادم قوی اینجوری نیس من ضعیفم6

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا من برعکسم چهرم افسرده و خسته از دنیاست ولی از درون به این حد نیستم واقعا

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740
ولی من خیلی مشکلات دارم الکی اینجوری نشدم

عزیزم یه سوال نوشته بودی دوس داری همیشه خونت رف وامد باشه میخاستم ببینم با فامیل همسرم دوس داریپر رفت وامد باشی. چون منم دوس دارم رفت و امد کنم ولی اخلاقم با خواهراش نمیگیره اونم میگه حالا که خواهرای من نمیان خواهرای تو هم نباید بیان. این میشه که روابطم کم شده کاش فامیل همسرم اخلاقای بهتری داشت. بچم از تنهاییرنج میبره منم اصن اعصابشونو ندارم اونام راش نمیدن

عزیزم یه سوال نوشته بودی دوس داری همیشه خونت رف وامد باشه میخاستم ببینم با فامیل همسرم دوس داریپر رف ...

اره دوس دارم،نمیدونم شاید چون رفت و آمد زیاد ندارم اینجوریم

ولی من میگم اگ طرفتم دوس داره باهات رفت و آمد کنه زیاد خودتو درگیر اخلاق و حرفا نکن چون اینجوری بابد بشینی گوشه خونه تنها 

هیچ آدمی کامل نیست