2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خندم گرفت بهش

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد
2731
2740
چرا

ببخشیدا رک میگم ولی داره با زبان بی زبانی میگه من نمیخوام فقط روش نمیشه بگه

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

به قران نمیخواد

به خدا نمیخوادت

پسری که بخوادت عجله میکنه که یه وقت از دستت نده.

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
جدی میگی

عزیزم مشخصه . البته متاسفانه .. بنظرم خودت خیلی شیک و مجلسی بکش کنار . اونوقت اگه قصد ازدواج داشته باشه سریعتر میش قدم میشه . اگرن نه ک خب بهتر .بیشتر ازین با احساست بازی نمیشه

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
عزیزم مشخصه . البته متاسفانه .. بنظرم خودت خیلی شیک و مجلسی بکش کنار . اونوقت اگه قصد ازدواج داشته ب ...

ببخشید شما تجربه دوستی با پسرا داری؟ اگه داری یه سوال بپرسم ازت

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706