2737
2739

خسته شدم از تنهایی دلم میخاد یکی بیاد تو زندگیم

تا الان با دونفر برای اشنایی دیت رفتم

که اولی کلا جفت مون همو نپسندیدیم کنسل شد

دومیم که نشد

😂🤣🤣از کجا مورد خوب پیدا کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای😅😅ول کن تورو خدا بشین رو خودت کار کن ویدیو های یوتوب حسین عرب زاده برو ببین خودتو سرگرم کن باش ...

میدونی حس میکنم از همه هم سن هام عقب موندم تو داشتن پارتنر

والا روی خودم دارم کار میکنم

ولی حتما ویدیوهایی که گفتنیم نگاه میکنم ممنون

میدونی حس میکنم از همه هم سن هام عقب موندم تو داشتن پارتنر والا روی خودم دارم کار میکنم ولی حتما و ...

چند سالته عزیزم ؟بشین خلاصه زندگی منو بخون بخدا دلت نمی‌خواد کسی بیاد سمتت دیگه 

2740
چند سالته عزیزم ؟بشین خلاصه زندگی منو بخون بخدا دلت نمی‌خواد کسی بیاد سمتت دیگه 

۲۴

حتما میخونم عزیزم 

من خودمم کم بلا سرم نیاوردن ولی دوس دارم یه یار خوب بیاد تو زندگیم باهم دیگه رشد کنیم

۲۴ حتما میخونم عزیزم  من خودمم کم بلا سرم نیاوردن ولی دوس دارم یه یار خوب بیاد تو زندگیم باهم ...

من یک سال از تو بزرگترم آره بخون درکت میکنم عادیه ولی تو سن سال ما الویت تغذیه هیکل خوب پول در آوردن چون ۳۰ به بالا دیگه واقعا انرژی الان نیست

یاد ۱۸ سالگیم میوفتم چقدر بشاش بودم یادش بخیر گذشته بر نمیگرده موفق باشی عزیزم 🌼

😂😂😂منم همینم ولی سعی کن نپرونی

آقا تایپیک قبلیتو خوندم

منم دم عید با یکی به عنوان خواستگار برای آشنایی رفتیم بیرون بعد خبری ازشون نشد.گلبم شکست.

خلاصه اگه با کسی وارد رابطع شدی منم تگ کن راز موفقیتتو یدونم😂

هدفش مشخص باشه با خودش، حمایتگر باشه و به تصمیم هام احترام بذاره ،مرد مستقل میخام

تجربیات که نشون میده چه داخل رابطه دوستی وزناشویی یاچیزای دیگه حرف اول رو صداقت میزنه این مهم ترازهمه اون چیزایه که میخوای وبرای همچین شخصی که تومیخوای میتونی ازبرنامه loveryaاستفاده کنی

من یک سال از تو بزرگترم آره بخون درکت میکنم عادیه ولی تو سن سال ما الویت تغذیه هیکل خوب پول در آوردن ...

خلاصه اشو خوندم عزیزم چقد سخت بوده ولی امیدوارم انقد خوشی از این بع بعد داشته باشی قبلی ها رو‌بشوره ببره 

حتمامرسی بابت توضیه ات❤️

آقا تایپیک قبلیتو خوندم منم دم عید با یکی به عنوان خواستگار برای آشنایی رفتیم بیرون بعد خبری ازشون ...

😂🤣🤣🤣چشممم 

ولی میدونی ادم اخه انتظار نداره حداقل مثل ادم توضیح بدن به چه دلیل ادم و خماری میذارن میرن😶😂

فک منم راضش بیرون رفتن باشه