2733
2734
عنوان

شاغلی ،شغلت چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 46 پست
من تازگیابایه شغل مجازی اشنا شدم جدااز درامدفضاشوخیلی دوس دارم فقط حسرتم اینه کاش زودتراشنا شده بود ...

اگ دوست داری بگو چی😃

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترید برای شروع از صفر چی پیشنهاد میکنین

اول اموزش ببینید حساب دمو کار کنید  بعد از حرفه ای شدن وارد بازار بشید 

ترجیحات پرایس اکشن لایه ۳ 

تحلیل  تکنیکال به همراه  دانش فاندامنتال

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
اگ دوست داری بگو چی😃

بگم میگین اومده اینجا تبلیغات کنه🤪

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2731
میشه بگی ترید کردن چجوریه 

به معاملات ارزی در صرافی  وکارگذاری میگن ترید 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

منم دبیرستان رشته م تجربی بود و عاشق پزشکی بودم هنوز هم کتاب های پزشکی رو زیاد مطالعه میکنم

بعد خودم درس نخوندم و کم کاری کردم لیسانس زبان انگلیسی گرفتم و اوایل دوران کرونا سئو طراحی سایت و یه مقدار برنامه نویسی رو یاد گرفتم الان موقعیت و درآمدم خوبه شاید از بعضی دکترا بهتر ولی میگم کاش ۲_۳ سال پشت کنکور می موندم همون پزشکی رو می‌آوردم خیلی دوستش داشتم هیییییییی

بگم میگین اومده اینجا تبلیغات کنه🤪

بوگو دیگ😅

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
به معاملات ارزی در صرافی  وکارگذاری میگن ترید

چجوری میشه شروع کرد؟؟؟

منم دبیرستان رشته م تجربی بود و عاشق پزشکی بودم هنوز هم کتاب های پزشکی رو زیاد مطالعه میکنم بعد خود ...

شاید اعتماد به نفستون پایینه چون من خودم تا زمانی که حسرت میخوردم همین بودم دنبال  اینکه پزشک بشم الان  ثانیه ای حاضر به این کار نیستم 

معلمم 

واقعا برای رسیدن بهش تلاش کردم و با وجود رتبه ۸۰۰ انتخابش کردم 

اره خداروشکر راضیم از نظر مالی وضعم چندان جالب نیست اما از کار کردن با بچه ها لذت میبرم و دوسشون دارم هر چند با وجود ۴۷ نفر توی هر کلاس نیاز به صبوری زیاد داره هم یه عده فکر میکنن ساعت کاریش کمه اما به شدت انرژی بره چون هر ساعت با چهل و خورده ای بچه سر و کله میزنی

بوگو دیگ😅

توزمینه بازاریابی ونتورکه

نماینده شرکت نیوشاشدم 🥰هم حال خودم خوب شده هم به درامد رسیدم

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
چجوری میشه شروع کرد؟؟؟

اموزش ببینید 

حتما حتما اموزش 

بدون مهارت وارد فارکس و کریپتو نشید که بعدش بگین من رفتم پولمو دادم فلان ارز خریدم صرر کردم کلا خوب نیست 

2706