2737
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 15300 بازدید | 321 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدگریه کردم دخترم همش میگفت مامان بره چی گریه میکنی گفتم دلم بره مامانم تنگ شده خیلی ناراحت شدم منم دوس دارم بعدی طبیعی باشه تا10 برابرقدرمامانمو بدونم با اینکه سزارینم سختیای زیادی داره 

اگرکفشت پایت را میزد واز ترس حرف مردم پابرهنه نشدی و درد را تحمل کردی،دیگر در مورد آزادی شعارنده!                                                                       
2728

واااای من از ته دل گریه کردم با تاپیکت چقدرمادربودن قشنگه نمیدونم چی بگم بهت عزیزم تبریک میگم بهت انشاالله خداحفظ کنه قندعسلتو

سره هیچ تاپیکی انقدگریم نگرفت😘😘😘😘

خدایامرسی
چقدگریه کردم دخترم همش میگفت مامان بره چی گریه میکنی گفتم دلم بره مامانم تنگ شده خیلی ناراحت شدم منم دوس دارم بعدی طبیعی باشه تا10 برابرقدرمامانمو بدونم با اینکه سزارینم سختیای زیادی داره

عزییییز دلم 😍😍😘😘😘

خدایا شکرت
2738
واااای من از ته دل گریه کردم با تاپیکت چقدرمادربودن قشنگه نمیدونم چی بگم بهت عزیزم تبریک میگم بهت انشاالله خداحفظ کنه قندعسلتوسره هیچ تاپیکی انقدگریم نگرفت😘😘😘😘

ممنون از نگاه زیبات عزیزم 😍😍😘🌹

خدایا شکرت
سر زایمانت دعام کن

چشم عزيزم اگه قابل باشم شما و همه ى نى نى سايتى هارو دعا ميكنم

ان شاءالله خدا بهترينارو واسه همه رقم بزنه🙏🏻

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …