2752
2734

اول دکلره کرده زرد شد بعد هم یه رنگ بلوند خیلی خیلی روشن گذاشتم یکم روشن ترشد ولی بازم زرد بود اخرشم رنگ قهوه ای مسی روشن گذاشتم این شکلی شد ریدم ت موهام وای شوهرم بیاد ببینه این شکلی شده موهام منو میکشه😭

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏

هیچی دیگه مشکیش کن

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هیچی دیگه مشکیش کن

وای نه راه دیگه ای نی بخدا دیگه خسته شدم از صب کمرم شکست اخرم نتیجش شد این اه

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏
عزیزم ببخشید ولی شوهرت بیجامیکنه

میدونی  من در حسرت اینم یه دفعه شوهرم بگه موی فلان دوست دارم اونجوری کن 

بلند بلند بود دیدم نظری خواستی نداره 

مردانه زدم بازم براش مهم نبود 

حتی نپرسید چرا کوتاه کردی 💔

اخه ادم میره رنگ مسی میذاری رو سرش ؟ 

وقتی زرد بود یکم  واریاسیون بنفش میذاشتی روش یا با شامپو خنثی کننده زردی ک حاوی رنگ بنفشه  زردی رو از بین میبردی  بعد ترکیب رنگ بلوند و فیلی  رو میذاشتی روسرت

اصلا فکر کنم دکلره ات کلا اشتباه بوده . مثلا شما اول  ب مدت ده دقیقه الی ۲۰ دقیقه دکلره جنس خوب میذاشتی با اکسیدان ضعیف میدیدی ب پایه نارنجی رسید یا زرد میرسه یا نه . وقتی رسید و موهات سالم موند  اب میکشیدی و بعد ی ساعت و دوباره دکلره میذاشتی   ولی اینبار هر۳ چهار دقیقه ی بار موهات بررسی میکردی ک نسوزه تا ب پایه برسه . 

2706