2733
2734

ای کاش می‌تونستم خودمو تغییر بدم هر کاری می‌کنم باز برمی‌گردم . خیلی گرفتار شدم از خودم متنفرم. حالم به هم می‌خوره ، حالم خیلی بده، نمی‌تونم با هیچکس صحبت کنم نمی‌دونم باید چیکار کنم لطفاً کمکم کنید . حداقل برام دعا کنید 🙏 خواهش می‌کنم

سلام گلم، ولی من مطمئنم میتونی خودت رو تغییر بدی

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا خیلی بخشنده و توبه پذیره 

صد بار اگر توبه شکستی باز آی 

خدا بزرگترین گناهارو هم میبخشه 

انشاءالله خدا یار و یاورت باشه عزیرم 

برای خوشبختیم صلوات میفرستید🥹🙏خیر ببینید 🤲

۱۹ سالم همین امروز داشتم به مامانم میگفتم از خودم بدم میاد فکر میکنم بقیه هم بدشون میاد از من دد صورتی ک خوشگل و خوش اخلاقم ولی اعتماد بنفس رو از دست دادم سر یک موضوعی مامانم میگه این حرفا چیه یک بیو دیدم نوشته بود هیچ کس جای تو را جبران نمی‌کند حق بودا برای ما ها 

سلام گلم، ولی من مطمئنم میتونی خودت رو تغییر بدی

نمیتونم دیگه واقعا خسته شدم از این وضعیت از خودم بدم میاد یگه کم کم به نیستی فکر می‌کنم به اینکه اگه نبودم شاید زندگی خیلی قشنگ تر میشد 

2706