2737
2734

پسرم یک سال و سه ماهه هست حدود پنج روزه حالت سرماخوردگی داشت .آبریزش بینی و تب که یدفه چشمم افتاد به دندونهای نیشش که دیدم انگار در اومده .خیالم راحت شد بخاطر دندون بوده .با این حال دکتر برده بودمش و بهش سفکسیم و کتوتیفن داده بود .امروز از صبح صدای گریه و صدای سرفه ش کاملا عوض شد و حالت خروسکی شده .وقتی سرفه میکنه صدای بدی میده .کیپ شدن بینیش هم که بدتر از همه اذیتش میکنه .تبش هم دوباره شروع شده که سر شب شیاف استفاده کردم و الانم قطره استامینوفن .اصلا هم غذا نمیخوره .شیر هم نمیتونه بخوره .چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭

پسر منم حدودا همین سنه ، دفعه قبلی سرماخوردگی یهو نصف شب صداش خروسکی شد و با گریه بیدار شد خوب نمیتونست شیر بخوره مدام گریه میکرد ، بردیم دکتر آمپول دگزا رو خوراکی بهش دادن خوب شد

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

چ ربط ب خروسک داره اخه بچه مریضه دیکه باید دورش بگذره تا خوب بشه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ ربط ب خروسک داره اخه بچه مریضه دیکه باید دورش بگذره تا خوب بشه

اخه اصلا اینجوری نبود .یدفه صداش عوض شد و سرفه های خروسکی کرد .یکم میخوابه از صدای سرفه خودش بیدار میشه گریه میکنه 😭

2728
اخه اصلا اینجوری نبود .یدفه صداش عوض شد و سرفه های خروسکی کرد .یکم میخوابه از صدای سرفه خودش بیدار م ...

😥عزیزم 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2740