2733
2739

فردا ۱۹, فروردین شمس الشموس هست 

مطالب زیاده تو نت سرچ کنین 

من ی دعایی بود نوشتم و بعد حاجتمو و گذاشتم لای قران و نباید تا ۱۹ فروردین سال دیگ دست بزنیم بهش من همون سال قبل از ۱۹ فروردین حاجتمو گرفتم

خودتون سرچ کنین منم دقیق دعاشو کاراشو یادم نی یهو یادم اومد میخواستم برا خودم انجام بدم گفتم اینجاهم بگم

نوشتین حاجت گرفتین برای منو خانوادم دعا کنین🥰

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اتفاقا چند روز پیش یکی از اینا که از نجوم و علوم اینجوری میگه گفت ۱۹ فروردین اشتباه ۳ و ۴ اردیبهشته

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁
فردا ۱۸ رمضانه

من گفتم رمضان؟

گفتم ۱۹ فروردین

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
پسفرداس

اره همون پس فردا من ساعتو ندیدم الان تازه رفتیم ۱۸ 

بلاخره کدوم

همین ۱۹ فروردین درسته و یچیز مرسومی هم هست چون رو سنگ هم دعا مینویسن این روز رو سنگ زردا