2752
2734
برای ایفونم هست؟

نزده اندروید و آیفونشو

امتحان کن.. 

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       

رها کن تا آرامش داشته باشی!!

آرامش که باشد، همه چیز هست. حتی اگر در غم‌خیز‌ترین نقطه‌ی جهان باشی.

آرامش یعنی: من کافی‌ام، تلاش‌های من کافی‌ست، آدم‌های جهان من کافی‌اند و جهان من کافی‌ست. آرامش یعنی؛ چه خوب که حضور دارم و می‌شنوم و احساس می‌کنم  و با چشم‌های خودم به جهان نگاه می‌کنم، به آبی آسمان و سبزیِ درخت و شلوغیِ خیابان و عبور و مرور آدم‌ها...

آرامش یعنی؛ زندگی را سخت نگرفته‌ام و در دل اضطراب‌های گاه‌گاهم، هنوز  خوبم و هنوز می‌خندم...

آرامش یعنی؛ مرا میان همین دلخوشی‌های ساده رها کنید، من خودم خوشبختی را یا خواهم‌ساخت، یا پیدا خواهم کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا اینو برای مسدود کردن بعضی از سایتا برای خودم، نصب کردم بعدم خود برنامه رو مخفی کردم

چقددد جاالب 

مرسی گفتی عزیزم 

فقط چجوری خود برنامه رو هاید میکنی ؟ چجوری پیداش میکنی بعد ؟

من سالی یکی دوبار میام چند روز رو نی نی سایت خیمه میزنم بعد دوباره میرم تا دفعه ی بعد ماه ها حتی چک هم نمی کنم. 

اما وقتی ادم میاد تو بیرون رفتن واقعا سخت میشه!

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
چقددد جاالب  مرسی گفتی عزیزم  فقط چجوری خود برنامه رو هاید میکنی ؟ چجوری پیداش میکنی بعد ...

قربانت

نمیدونم برای شمام داره یا نه ولی سه نقطه بالای صفحه گوشی، بعد ی جا نوشته مخفی کردن برنامه ها، بعد برنامه هایی که میخوایو انتخاب میکنی مخفی میشه، باز سه نقطه رو بزنی بری اونجا میتونی خارجش کنی از مخفی بودن

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
2706