2752
2734

سلام دوستان من ۴۰۰ میلیون دارم حاصل ۷ سال زحمتم هست نمیخام  خرابش کنم الکی لطفااا راهنمایم کنید چی بخرم 🥲یا چکار کنم باهاش که سود کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه خودت کسب و کار داری نصفشو توی کسب و کارت سرمایه گذاری کن مابقی رو طلا بخر

اگه هم نه که همه رو طلا بخر

ملک نقد شوندگی پایینی داره

بازار ارز و رمز ارز هم خیلی ریسکی و نوسانیه

ماشین نخر چون ضرر میکنی 

میدونی دیگه ممکنه بهت بزنن یا خدایی نکرده خودت به یکی بزنی ماشین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون میاد زیر قیمت 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

طلا خوبه 

میگن الان قیمتش بالاست ،یه کم ریزش میکنه دوباره میده تا ۴ تومن 

اگر میخوای بلندمدت سرمایه گذاری کنی طلا خوبه ، چون باید یه تورم دیگه بهش بخوره ک سود کنی 

ماشین هم خوبه . هم استفاده میکنی هم به مرور گرون میشه 

شاید تو روستا یا جاهای خاصی بتونی زمین بخری ،اونم خیلی خوبه 

چرا اینطوری پول نگهش داشتی؟ 🤭

من خورد خورد طلا میخرم پس اندازمو، 

همین ماه پیش یه النگو مستعمل ۲۹ میلیون خریدم ، الان ارزشش حداقل ۳۹ تومنه (البته با فاکتور معتبر میخرم همیشه و اکثرا از طلافروش آشنا که فقط ۵درصد میکشه رو قیمت تابلوش)

طلا سرمایه گذاری طولانی مدته، مثلا یه جفت گوشواره خریده بودم فک کنم دو سال پیش، با طلای گرمی ۲۷۰۰ ، بعد تا ۲۲۰۰ هم اومد پایین... کلی ضرر بودم ولی نفروختم خب الان سودم کردم

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
طلا خوبه  میگن الان قیمتش بالاست ،یه کم ریزش میکنه دوباره میده تا ۴ تومن  اگر میخوای بلن ...

روستا زمین خیلی گرونه اصلانمیشه 

تو شهر با ۴۰۰ میتونه یه زمین خوب بخره 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40