2733
2734

شمال شرق کجا میشه؟ من اقدسیه سراغ دارم

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همونجا عزیزم

خانم اکرم طاهریان. تو گوگل سرچ کنین آدرسش میاد

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
نه المپیادی که نیست ،دانش آموز معمولی

نه ایشون استاد مسلم سلولی مولکولیه و تو تدریس المپیاد رنک بالایی داره البته مشاوره کنکور هم قبول میکنه ولی رتبه برترها و بچه های حلی یا انرژی اتمی

ایشالا که موفق باشن

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
2740

سلام خانم شرمنده پیامی که به تاپیکتون مربوط نیست میذارم..سوال دارم درمورد ویتیلیگو ..من دخترم چند ساله ویتیلیگو داره 9سالشه..هم نوردرمانی رفته هم پماد تاکریل و بتامتازون استفاده کرد طفلی خسته شد ماهم دیگه حدود یک ساله کلا بیخیال شدیم الان تو صورتش لکه ها بیشتر شده پماد دکتر عشقی مناسب دخترم من هست که براش تهیه کنم و اینکه ب داروخانه زنگ بزنم یا به همون شماره موبایل من خودم ساکن اصفهانم برم داروخانه بهم میده

خاطرم نیست تو ازبارانی!یاکه ازنسل نسیم.هرکه هستی گذرانیست،هوایت،بویت.......
سلام خانم شرمنده پیامی که به تاپیکتون مربوط نیست میذارم..سوال دارم درمورد ویتیلیگو . .من دخترم چند س ...

سلام نمیدونم مناسب سن دختر شما هست یا نه اما من خودم دیروز ویس دادم تو واتساپ خانم دکتر جوابم رو دادن ،شمام اول ازشون بپرسید که آیا مناسب هست یا نه

سلام خانم شرمنده پیامی که به تاپیکتون مربوط نیست میذارم..سوال دارم درمورد ویتیلیگو . .من دخترم چند س ...

شاید حضوری هم بدند من تهرانم برام پست میکنند،اما مدام باید بزنه تا اثرش رو ببینه بعد از خوب شدن هم بازم باید بزنه 

شاید حضوری هم بدند من تهرانم برام پست میکنند،اما مدام باید بزنه تا اثرش رو ببینه بعد از خوب شدن هم ب ...

خیلی مممنونمم خداخیرتون بده

خاطرم نیست تو ازبارانی!یاکه ازنسل نسیم.هرکه هستی گذرانیست،هوایت،بویت.......