2752
2734
عنوان

۲ روزه از نامزدم خبری نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 25 پست

ولی بنظر من از نظر مالی توی فشاره و باعث شده احساس سرخوردگی کنه واسه همینم اینجوری قاطی کرده 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
پسره گناه داره  دختر چقد به خودش مینازه  حریمتون شکسته  بنظرم اصلا مناسب هم نیستید ...

مهربونم من خودم شاغلم با همه چیزش ساختم واسه اینکه بریم سر خونه زندگیمون حتی ازش مهریه ام نخواستم گفتم هر چی خریدیم نصف نصف ، الانم میگم خونه بخریم بخدا نصفش خودم میدم ولی این پسر واسه من شروط میذاره میدونی چی میگم

شروطط

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهربونم من خودم شاغلم با همه چیزش ساختم واسه اینکه بریم سر خونه زندگیمون حتی ازش مهریه ام نخواستم گف ...

حس میکنم چون میدونه ازش سر تری داره کنارت کم میاره و سعی میکنه از چشمت بیوفته و بتونه جدابشه چون میدونه در حدت نیست

اینطور نیست؟

ولی بنظر من از نظر مالی توی فشاره و باعث شده احساس سرخوردگی کنه واسه همینم اینجوری قاطی کرده 

بیشتر خودش خودشو میذاره توی فشار

اوضاع مالیش بد نیست اما با کسایی میگرده که 

کارخونه دارن ، چی بگم خودشو کوچیک میبینه

ولی اینکه یهو گفت گردن نمیگیرم واقعا قلبمو شکوند

2731
حس میکنم چون میدونه ازش سر تری داره کنارت کم میاره و سعی میکنه از چشمت بیوفته و بتونه جدابشه چون مید ...

نمیدونم 

فکر میکنم اونقدری که باید دوستم نداره

چون برای من پول مهم نیست

خودم شاغلم و خوبه اوضاعم

اوضاع اونم خوبه

فقط به شدت منفی گراست و کمالگرا

نمیدونم  فکر میکنم اونقدری که باید دوستم نداره چون برای من پول مهم نیست خودم شاغلم و خوبه او ...

مثه منی من مبرام عشق مهم بود نه پول 

ولی نمی‌فهمن متاسفانه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
مثه منی من مبرام عشق مهم بود نه پول  ولی نمی‌فهمن متاسفانه

امیدوارم حالم بهتر شه

امیدوارم اگه قسمت هم نیستیم خیلی درد نکشم

توام دعا کن واسم لطفا

امیدوارم حالم بهتر شه امیدوارم اگه قسمت هم نیستیم خیلی درد نکشم توام دعا کن واسم لطفا

خب راستش تو هم حرمتا رو شکستی 

خیلی بهتر میشد ملایم تر سر فرصت باهاش حرف میزدی 

ولی خب شده تیکه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️