2752
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست

منم اون تاپیک رو خوندم

وقتی که خانواده راضی به ازدواج نباشن هیچ پشتوانه ای ندارن و باید تا اخر عمر خفت و خاری رو تحمل کنن

یکی نیست بگه اخه شما که ادعای روشنفکری داری و دنبال دوست پسری و باهاش ازدواج میکنی که مبادا قحطی شوهر بیاد پس چرا از ما نظر میخای بشین تحمل کن دیگه

حالا یه عده نریزین سرم بگین املی

اخه تمام این خیانتا و توهینای توی نی نی سایت بخاطر دوستی قبل از ازدواجشون بوده البته نوع دوستی هم مهمه که بعدش پسره برمیگرده میگه تو هرزه بودی گرفتمت😉😉

حال متکلم از کلامش پیداست ؛ از کوزه همان برون تراود ک در اوست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی دوستان گاهی همین نظرات کوبنده و مخالف بیشتر باعث میشه طرف به فکر فرو بره و روش تأثیر داره تا دلسوزیای الکی ما

گاهی فرد نیاز به تلنگر داره تا به خود بیاد

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2731

خودتون ي لحظه پربازديدترين هارو نگاه كنين٣ تا داستان خيانت.....

أيا اين خاله زنك بودن اكثريت ماهارو نشون نميده؟!؟!؟!

چرا ي تاپيك مفيد جز پربازديدا نيس؟؟؟؟ بيايم اطلاعاتمون رو ببريم بالا و ب فكر كمك ب هم باشيم و از اطلاعات هم استفاده كنيم ودست از زدن تاپيك هايي كه صرفا جهت تشويش افكار و دردو دل هايي كه ما نميتونيم كاري براش انجام بديم برداريم. 🙏🙏

منم اون تاپیک رو خوندموقتی که خانواده راضی به ازدواج نباشن هیچ پشتوانه ای ندارن و باید تا اخر عمر خفت و خاری رو تحمل کننیکی نیست بگه اخه شما که ادعای روشنفکری داری و دنبال دوست پسری و باهاش ازدواج میکنی که مبادا قحطی شوهر بیاد پس چرا از ما نظر میخای بشین تحمل کن دیگهحالا یه عده نریزین سرم بگین املیاخه تمام این خیانتا و توهینای توی نی نی سایت بخاطر دوستی قبل از ازدواجشون بوده البته نوع دوستی هم مهمه که بعدش پسره برمیگرده میگه تو هرزه بودی گرفتمت😉😉

وقتی هنوز ب این درک نرسیدیم ک خوشبختی و دست بزن و خیانت و هزار کوفت و زهرمار دیگه ربطی ب نوع ازدواج نداره 

هیچ امتطار دیگه ای نمیشه داشت 

من بهتره برم تا سکته نکردم از این همه قضاوت و پیش داوری و ادعا😊😊😆

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
منم اون تاپیک رو خوندموقتی که خانواده راضی به ازدواج نباشن هیچ پشتوانه ای ندارن و باید تا اخر عمر خفت و خاری رو تحمل کننیکی نیست بگه اخه شما که ادعای روشنفکری داری و دنبال دوست پسری و باهاش ازدواج میکنی که مبادا قحطی شوهر بیاد پس چرا از ما نظر میخای بشین تحمل کن دیگهحالا یه عده نریزین سرم بگین املیاخه تمام این خیانتا و توهینای توی نی نی سایت بخاطر دوستی قبل از ازدواجشون بوده البته نوع دوستی هم مهمه که بعدش پسره برمیگرده میگه تو هرزه بودی گرفتمت😉😉

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
عجب واقعا عجب!شما اونجا ب ی خانمی گفتی شما همونی نیستی ک شوهرت کتکت میزنه؟!بعد اینجا میگی لینک تاپیکو نمیذاری ک ی وقت استارتر راضی نباشه؟!!!!هیچکس هم ب شما نگفت ک حسودی یا باید کتک خورد و خیانت دید و سکوت کرد اون خانم فرمودن ک شوهرش خیانت کرده ولی الان اعتماد کرده ب شوهرش شما اومدی میگی ساده ای الان شوهرت زیر زیرکی داره کارشو میکنه!!!!!

شما گفتي چرا يه سري حسادت ميكنن اين حرف درست نبود همون خانومم كه من ايم بردم واسه اين بود كه اومد گفت از اينجور آدما زيادن كه شرلوك هلمز ميشه البته دقيق يادم نيست چي گفت اما حرفش اين بود اين خانومو ما كلي حرص خورديم نظر داديم بعد اومده تاپيكو قفل كرده خب اينكار درسته واقعا بعدشم من به اون خانوم گفتم شرطي كه گذاشتي بچگانست و حواستو بيشتر جمع كن واينكه من به نظربقيه كاري ندارم نميدونم چرا بقيهكار دارن 

عاقا من تاپیک هارو قاطی کردم

این نظر کلی من درمورد این تاپیک های خیانتی هست که دوسه روزه تو نی نی سایت مطرح میشه

حال متکلم از کلامش پیداست ؛ از کوزه همان برون تراود ک در اوست...

من اون تاپیک که شما میگید بودم و خوندم اکثر نظرات رو

یه کارب  داریم تو سایت که من عاشق نظرات رکش هستم افسانه

یه تاپیک خیلی جالب یکبار زد مضمون کلیش این بود:

تو این  سایت همه فقط و فقط برای درد دل میان.قبلا تصمیماتشون رو گرفتن و نظرات ما اصلا تاثیری نداره فقط منتظر تاییدن همین

شما هم حرص نخور 

من نظراتت رو قبول دارم ولی یکم زبونت تنده باعث میشه علیه ات موضع بگیرن

ادم باید انعطاف پذیر باشه تا وقتی رو نظرات خودمون بدون اینکه بخوایم بفهمیم درسته یا غلط انقدر پافشاری میکنیم نباید توقع داشته باشیم زندگیامون موفق باشه! خوبه ادم از تجربیات دیگران استفاده کنه همه رو بزاره کنار هم و از اون عقلی که خدا داده استفاده کنیم و راه درست و بریم. یکی هست راه نجاتش طلاقه یک یهم راه نجاتش سازشه!! یه نسخه رو نمیشه واسه همه پیچید

دخترم تمام زندگی من

البته من استثنا هستم.ازدواجم کاملا سنتی بود ولی خب شوهرم خیانت کرد.

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...