2737
2734

پیج معتبری اگه میشناسین لطفاً بفرستین

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

باسلام کلا معتبره وبی بگرد یه پیج خوب پیدا کنه نظراتشونو ببین 

من از ارزان کده گرفتم هنوز به دستم نرسیده 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با سلام و د یجی کالا معتبرن. کیف دوس داره؟من با کیف ذوق نمیکنم هر چقدرم خوب باشه

ارع خوشش میاد هرچی باشه

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

من از باسلام دوتا کیف خریدم خیلی بی کیفیت بودن؛

ولی الوا بگ تو اینستا سرچ کن؛ جنسش فوق العادست؛ مدلاشم خیییلی قشنگه🥲🥲🥲 حیف که مغازه شون مشهده وگرنه همه شو جارو میکردم

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
باسلام کلا معتبره وبی بگرد یه پیج خوب پیدا کنه نظراتشونو ببین  من از ارزان کده گرفتم هنوز به د ...

ارزان کده تو باسلام هس یا سایت جدا داره؟

من از باسلام دوتا کیف خریدم خیلی بی کیفیت بودن؛ ولی الوا بگ تو اینستا سرچ کن؛ جنسش فوق العادست؛ مدل ...

میشه بگی از کدوم پیج باسلام خرید کردی تا ماهم اشتباه نکنیم🥲 چون میبینم ارزونتره از حضوریه

2740
میشه بگی از کدوم پیج باسلام خرید کردی تا ماهم اشتباه نکنیم🥲 چون میبینم ارزونتره از حضوریه

الان باسلامم رو پاک کردم؛ نمیدونم عزیزم.

ولی اون پیجی که معرفی کردم؛ کیفاش خوش قیمتم هست. یه سر بزن

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)