2752
2734
عنوان

میشه بیاید اونایی ک ivf کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان سلام من ۷ سال ازدواج کردم .دوبار عکس رنگی کردم و عمل باز رحم دوشاخ داشتم .دوبار IVFکردم .ونتیجه ندیدم .فقط بگم که این راه خیلی پر هزینه هست من هزینه رو مشکل نداشتم واسه اونایی میگم که سخته شونه .از نظر روانی خیلی ادم تو استرس میره .اگر خدا بخواد میده هیچ چیز رو به زور نخواید .من به این نتیجه رسیدم که دیگه دنبالش نرم و زندگیم رو کنم

دوستان سلام من ۷ سال ازدواج کردم .دوبار عکس رنگی کردم و عمل باز رحم دوشاخ داشتم .دوبار IVFکردم .ونتیجه ندیدم .فقط بگم که این راه خیلی پر هزینه هست من هزینه رو مشکل نداشتم واسه اونایی میگم که سخته شونه .از نظر روانی خیلی ادم تو استرس میره .اگر خدا بخواد میده هیچ چیز رو به زور نخواید .من به این نتیجه رسیدم که دیگه دنبالش نرم و زندگیم رو کنم

برای ivf چقدر هزینه کردین ؟ عمل رحم کردین سخت نبود ؟

خدایا شکرت ..
2731

عزيزم من براي اولين بار بهمن ماه ميكرو كردم مركز ناباروزي دكتر دبيراشرافي تو سهروردي كل داستان چهل و پنج روز طول مشيد البته من يه هيسترو هم پيشش كردم چون پوليپ داشتم دفعه اول هم باردار شدم مركز دقيقيه كه امار هايپر شدن توش كمه بعد هم خودشو و خانومش كارا رو انحام ميدن و دستيار و اينا ندارن خصوصيه ولي اماره موفقيتش بالاست برو تومل بخدا كن همه چي اكي ميشه 

😢کسی نیست ؟

سلام عزیزم  

شما رفتی برای آی یو آی چی شد 

انجام میدن ؟

سلام دوستان عزیزم 

من ۷ ماهه اقدام بی نتیجه داشتم بدون قرص و دارو 

و خودم و همسرم هم سالم هستیم 

این ماه هم پری شدم . خسته شدم از انتظار 

از یک نفر پرسیدم گفت برو آی یو ای کن 

میخواستم بدونم بدون دستور دکتر میتونم برم انجام بدم 

یکسری بیمارستان ها مثلا شریعتی برم منو ویزیت میکنن ؟