2752
2734
عنوان

آبجیم میگه عروسیت نمیامم🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 4087 بازدید | 112 پست

اول از همه عروسیت مبارک عزیز دلممممم. اووووف این هنوز 13 سالشه  خواهر من 24 سالش بود گفت عروسیت نمیام میرم خونه مادرشوهرم که توو عروسی بچم  سرمانخوره مریض نشه فقط بغض کردم  یکم انسانیت خوبه بخدا

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطره سنشه این مدل حرف زدن و لجبازیش

بنظرم بهتره با مهربونی و نرمی باهاش حرف بزنین

اگه بازم لجبازی کرد بهش بی اهمیت بشید

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 
2731
اول از همه عروسیت مبارک عزیز دلممممم. اووووف این هنوز 13 سالشه  خواهر من 24 سالش بود گفت عروسیت ...

خب آخرش هم نیومد؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

بچه این سنی خیلی بدلجه ، سربه سرش نزارید، بزارید آروم شه قربون صدقش برید حتما لجبازی رو میزاره کنار، عروسی شما هم مبارک باشه ایشالله خوشبخت باشید 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
چرت میگه محلش نذار  والا من ک 19 سالمه این اندازه برا خانوادم مهم نیستم :/

منم ۱۹ سالمه ولی خواهرامو خیلی دوست دارم اگه نیان حالم بد میشه تو عروسی همش فکرم پیش اوناست

اول از همه عروسیت مبارک عزیز دلممممم. اووووف این هنوز 13 سالشه  خواهر من 24 سالش بود گفت عروسیت ...

اومد یا نیومد آخرش؟

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...

اومد تخش؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

چیشد آخر اومد عروسیت یا نه؟

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم سال ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       هعی زندگی خب اوکی بای  
2706