2733
2734
عنوان

شوهرم بعدازخیانتش توبه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 32772 بازدید | 284 پست

به هر حال كنار اومدن با خيانت شوهر اونم براي دفعه دوم براي هر كسي يه مدله و بعضيا دوست دارن ببخشن بعضيا دوست دارن باور كنن كه طرف ديگه تويه كرده اما به نظره من كسي كه خط قرمزه زندگيو خيلي راحت از بين ببره پس بهش اعتباري نيست به هر حال اميدوارم شوهره شما از اين افراد نباشن 

چون قصدتون کمک به دیگران بوده اتفاقا اون ریشه یابی و دلایل و شروط بهتر به بقیه کمک میکنه ، چون با چیزهایی که نوشتید صرفا خواننده تاپیک به این نتیجه می رسه که شوهرتون خیانت کرده جایزه اش گل خریدن و سکس بوده شما هم اخلاقتونو درست کردید و همسرتون توبه کرده دیگه هم خیانت نکرده و همه چیز خوش و خرم تموم شده ، این کل چیزی هست که از تاپیکتون برداشت میشه .خواننده تاپیک که از ریشه یابی و دلایل و شروط شما چیزی نمی دونه که ‌، ممکنه به خطا بره .

دقيقا 👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما به جاي اينكه مشاور بري ريشه يابي كني و تعهده سفت ازش بگيري به شاخه گل و سكس بسنده كردي همين؟! چرا چون آشناييتون عينه فيلم هندي بوده؟! نميدونم و نميتونم جايه شما قضاوت كنم ولي به نظرم بهتره حواست و بيشتر جمع كني 

خانم ها حتي اگه دير هم بفهمن ولي اخرش ميفهمن ك شوهرشون بهشون خيانت ميكنه يانه، استارتر هم خودش ب اين نتيجه رسيده و قطعا مثل هر زن ديگه اي حواسش جمع زندگيشه ك اينقدر بخاطرش تلاش كرده

افرين ك فرصت جبران دادي بهش، هممون اشتباه ميكنيم

2731
بعضیا انگار آفریده شدن برا تو دل خالی کردن...مطمئن باش با این روششون هیچ وقت راه درستو نمیرن...من تو هر تاپیکی که راجع به این مسائل بود رفتم اکثریت میگفتن طلاق بگیر مهر بگیر برو خونه مامانت ،بابا اخه یکی نیست یه حرف درست بزنه یه راهنمایی درست کنه 😯

شما همون بودي كه شوهرت دسته بزن داشتو هركسم هرچي گفت قبول نكردي و خوشحال ميخوايي به كتك خوردن ادامه بدي 

خانم ها حتي اگه دير هم بفهمن ولي اخرش ميفهمن ك شوهرشون بهشون خيانت ميكنه يانه، استارتر هم خودش ب اين نتيجه رسيده و قطعا مثل هر زن ديگه اي حواسش جمع زندگيشه ك اينقدر بخاطرش تلاش كردهافرين ك فرصت جبران دادي بهش، هممون اشتباه ميكنيم

بله همه اشتباه ميكنن كه واقعيتو ميگن 

بله همه اشتباه ميكنن كه واقعيتو ميگن

نه عزيزم شما دوستان هم نظر خودتونو ميگين، و ميخواين اگاهش كنيد ك خوش خيال نباشه يوقت ولي وقتي خودش ميگه ازش مطمئنم رو هوا اينو نميگه، چون خانوما همينجور ب همه چي مشكوكن و ميخوان مو رو از ماست بكشم بيرون

تاپيكا رو ك ديدي تا شوهره روشو ميكنه اونور ميگن احتمالا ميخواد خيانت كنه😀

نه عزيزم شما دوستان هم نظر خودتونو ميگين، و ميخواين اگاهش كنيد ك خوش خيال نباشه يوقت ولي وقتي خودش ميگه ازش مطمئنم رو هوا اينو نميگه، چون خانوما همينجور ب همه چي مشكوكن و ميخوان مو رو از ماست بكشم بيرونتاپيكا رو ك ديدي تا شوهره روشو ميكنه اونور ميگن احتمالا ميخواد خيانت كنه😀

ايشالا كه واقعا همين باشه به هر حال همه ي ما خوشحال ميشيم كه همه خوشبخت باشن ولي خب ايشون زيادي احساساتي نوشتن 

واقعا از تعجب داره شاخام در میاد نمیدونم چرا انقد حال بعضیا خرابه یعنی چی آخه یکی خیانت کرده بعد زمانی که بخشیده شده دوباره خیانت کرده و فهمیده که زنش داره امتحانش میکنه واسه تابلو نشدن جانماز آب کشیده بعد زنش خوشحال و خوش خیال اومده میخواد تجربیاتشم در اختیار ما بذاره!!! ممنونم واقعا تنها درسی که از تجربیاتت میتونیم بگیریم اینه که انقد خوشخیال نباشیم و مهمتر اینکه اگه دیدیم حالمون انقدر خرابه که میخوایم خودمون سر خودمونو شیره بمالیم بریم پیش یه دکتر

واااااای خدای من تو هر تاپیکی میری یه مشت ادم منفی باف مچگیر نشستن که فقط نظرات منفی بدن و مچ بگیرن

حالم بهم خورددددددد

بابا شرلوک هولمزا بابا خدای اگاهی و روانشناسی لطفا از تاپیکی خوشتون نیمد بفرمایید بیرون

خدا همیشه بهترینها رو برایم رقم میزند
واااااای خدای من تو هر تاپیکی میری یه مشت ادم منفی باف مچگیر نشستن که فقط نظرات منفی بدن و مچ بگیرنحالم بهم خوردددددددبابا شرلوک هولمزا بابا خدای اگاهی و روانشناسی لطفا از تاپیکی خوشتون نیمد بفرمایید بیرون

هر كسي نظري داره ما به كسي توهين نكرديم شرلوك هلمز باشيم بهتر از اينه كه چشم و گوشمون بسته باشه 

عزیزم شاید شوهرت واقعا توبه کرده و الان کاری نمیکنه

ولی ب طور 99 درصد مطمینم ایمیل و فهمیده تویی و از ترسش اخرش اونو گفته .زنگ هم ک تابلوعه برا امتحانه و اشناس طرف.برای امتحان باید ی مورد و حضوری بفرسی سر راه شوهرت.ک اینم ریسکه .پیشنهاد میدم امتحان نکن.حرفم اینه ک امتحان کردن باید حساب شده باشه ن با ایمیل و زنگ

من با راست و دروغ این تاپیک کاری ندارم 

ولی برام خیلی عجیبه ک بعضیا چشم دیدن زندگی خوب دیگرانو ندارن حتی در حد مجازی!!!!!!!!!!!!!!!!تاسف

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
شما همون بودي كه شوهرت دسته بزن داشتو هركسم هرچي گفت قبول نكردي و خوشحال ميخوايي به كتك خوردن ادامه بدي

چقد زشت ک درد دل کاربرارو تو بقیه تاپیک ها ب حالت کنایه عنوان میکنید!

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2706