2752
2734
عنوان

دیگه هیج جوره نمیتونم شومهرمو تحمل کنم یه دقیقه خوبم باهاش ...

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 40 پست

سلام شبتون بخیر اول ایشالا خدا بهتون صبر بده قشنگ درکتون میکنم من ۹ ماه خونه پدرم هستم بعد ۴ سال زندگی بدون فرزند دارم طلاق میگیرم کارای دادگاه با این که ۱۰۰ موضوع و دلیل هست برای طلاقم هنوز نتونستم بگیریم چون شوهرم راضی نیست واقعا این مثال کفش آهنگین میخواد رفتن به دادگاه و طلاق گرفتن راسته اگر پشتیبان مالی دارید و میتونید تنهایی از پس خودتون بر بیاید این کارو بکنید یا خودتون کاملا برای تمام شرایط طلاق آماده کنید بعد این کارو کنید ازدواج مجدد هم خیلییی کار سختیه من اصلا کساییو که بعد طلاق ازدواج میکنن درک نمیکنم راستش و خودم اصلا هیچ وقت نه وارد رابطه میشم نه ازدواج میکنم 👍💪

مسلما خانواده مهمه😭😭😭😭 پس میزارم ازدواج کنن بعد طلاقم میگیرم چون این پیریاش صدپله بدتره 😭

اونطوری ک خودتو نابود کردی 

یه فکر اساسی کن ، یا بمون و یه بار دیگه خیییلی مصمم تر برای درست کردنش تلاش کن ، یا ب زور بزرگتر ها هم ک شده ببرش پیش مشاور  ، نیومد هم خودت تنها برو راه مدارا باهاشو یادبگیری ، تا واستی بچه ها بزرگ شن تموم کردی عمرتو ، اگر تصمیمت موندنه پس باید یه کاری کنی ک لذت هم ببری حالا یا درکنارش یا با نادید گرفتنش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه هام بدون من نمیتونن 😭😭  چون قصد ندارم ازدواج کنم بهتره سنی ازم بگذره و بچهام بزرگتر بتون ...

عزیزم آنقدر زود دیر میشه

منم ۱۵ ساله ازدواج کردم با اجبار خانواده

از زمان عقد طلاق خواستم تا حالا که ۱۵ سال میگذره طاقم نداد نامرد

الان که میتونم راحت طلاق بگیرم میبینم دخترم تو سن بلوغه ۱۴ سالشه بعد اونم ازدواج

نمیشه که نمیشه باید بسوزم بسازم

قربون خدا برم که راضی نشد طعم خوشبختی رو بچشم

به خدا آرزو میکنم نزدیکم نشه

خیلی زیاد شده که بعد از رابطه ج ن س ی من زیر پتو گریه کردم

ولی چیکار کنم محکومم به زندگی

سلام شبتون بخیر اول ایشالا خدا بهتون صبر بده قشنگ درکتون میکنم من ۹ ماه خونه پدرم هستم بعد ۴ سال زند ...

افرین بهت که قبل بچه دار شدن طرفتو شناختی 

امیدوارم به هرچی میخای برسی 

واینکه منم دقیقا مثله شما فکر میکنم و اصلا کسایی که بعد طلاق ازدواج میکنن اونم بایکی بدتر از قبلی رو درک نمیکنم 

تو هم برامن دعا کن که یا اخلاق همسرم عوض بشه یا اینکه یه طلاق بدون تشنج داشته باشم 

اونطوری ک خودتو نابود کردی  یه فکر اساسی کن ، یا بمون و یه بار دیگه خیییلی مصمم تر برای درست ک ...

تمام اینکارارو دارم میکنم مشاوره هم خودم رفتم بعد از یه دعوای خیلی بزرگ ولی اصلا اخلاقش عوض بشو نیست روز به روز خاله زنک تر و کینه ای حسود  خسیس  عصبی 

تنها حسنش پولشه که اونم ازمون دریغ میکنه 

چندوقت نادیده گرفتمش همه چیز خوب میشه  

ولی اخلاقای گندشو تقویت میکنه میبینه کار به کارش ندارم اونم راحت به کارای خودش میرسه 

خدا منو راحت کنه 😭

ایشالا هر اتفاقی که به صلاحتون همون بشه عزیزم 💗

امیدوارم 

نمیدونم مصلحت خدا چی بود که منو از این بچه دار کرد هربار ناخاسته و با جلو گیری 

و یه زوج هایی که انقدر هردوخوبن و عاشقانه زندگی میکنن و در حسرت بچه گذاشته 

امیدوارم  نمیدونم مصلحت خدا چی بود که منو از این بچه دار کرد هربار ناخاسته و با جلو گیری  ...

دقیقا نمی‌دونم چی بگم عزیزم ولی فقط رو حال خوب خودت تمرکز کن ویدیو های یوتوب حسین عرب زاده رو ببین کمکت میکنه