2733
2734
عنوان

به خواستگارم گفتم نمیتونمم با مشکلش کنار+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2352 بازدید | 82 پست
فقط حرف پسره س 

پس اعتماد نکن. دلسوزی الکیم نداشته باش.

حتما برید تحقیق کنید که توی خانواده شون عموها؛ دایی و... مشکل نازایی داشتن یا نه.

عاقلانه تصمیم بگیر ، تحت تاثیر ننه من غریبم پسرا هم نباش. باید حرفاش رو به صورت کاملا مستند اثبات کنه؛  اونوقت اگه خواستی جواب مثبت بده

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه ماه پیش تو همپچین لحظاتی تقریبا من تو راه تهران بودم شب سختی بود برام ریسکی‌کرده بودم که هیچکسی ...

ول کن بابا.. این متنای قشنگ رو همه بلدن بنویسن.. دختر ساده نباش؛ زرنگ باش؛ از حقت دفاع کن. الان حق تو اینه که بره ازمایش جدید بده و تو شهر خودتون به چندتا دکتر با حضور خودت نشون بده؛ اگر اینکار روکرد یعنی واقعا عاشقته و صداقت داره؛ اگر نکرد؛ بدون ریگی تو کفششه

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
ايشون واريكوسل داشتن احتمالا و بهاطر همون پيگير بودن و ميدونن مشكل چيه دقيقا مثل همسر من بعد ازدوا ...

تورو خدا بهتر میشه ؟؟ 

شوهرت ارمایش اولیه ش چقدر اسپرم داشت ؟؟ 

و ب چند تا رسید ؟ 

طبیعی باردار شدی؟

ول کن بابا.. این متنای قشنگ رو همه بلدن بنویسن.. دختر ساده نباش؛ زرنگ باش؛ از حقت دفاع کن. الان حق ت ...

خودش بیشتر پیگیره و دکتره نزگه گفته تو اصلا نباید پیگیر شی تا وقتی ازدواج کنی

خودش بیشتر پیگیره و دکتره نزگه گفته تو اصلا نباید پیگیر شی تا وقتی ازدواج کنی

من گفتنی ها رو گفتم عزیزم... یکاری نکن که بعدا پشیمون شی؛ بگی کاش بیشتر جدیت داشتم و ته مسئله رو در می آوردم