2733
2764
عنوان

چجوری دل پسرا رو میشه سوزوند؟؟؟

69 بازدید | 6 پست

پسره دوستمو ول کرده، حالا دوستم میخواد یجوری دلشو بسوزونه، من چیزی بذهنم نمیرسه چون خودم سنتی ازدواج کردم و اهل پسر بازی نبودم رابطه و ارتباط با جنس مخالف رو بلد نیستم، بی زحمت شما اگر راهکار یا پیشنهادی دارید بدید بهش بگم

من خودم پسرم 

میتونه اگه با کسی دوست شد بعدا باهاش بره جلوش حتی و یا کلا جوری رفتار کنه اون پسره فکر نکنه بعد از اون بدبخت شده و افسردس و خوشبختی اش رو بکنه تو کو .. پسره 😂

و حتی از اینترنت و گوگل هم میتونه کمک بگیره 😂

ولی شاید دوستت تقصیر داشته که پسره ولش کرده ، انقدرا هم هر چی میشه رو نندازید تقصیر ما پسرای بدبخت 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم پسرم  میتونه اگه با کسی دوست شد بعدا باهاش بره جلوش حتی و یا کلا جوری رفتار کنه اون پس ...

بهش قول ازدواج داده بود2سه سالیم باهم بودن ولی رفت یکی دیگه رو گرفت و بهش گفت دیگه بهم زنگ نزن

دوست دیوونم همه کاری از کادو گرفتن تا... واسش کرد

ولی پسره فوق لاشی بود

البته دور از جون

بهش قول ازدواج داده بود2سه سالیم باهم بودن ولی رفت یکی دیگه رو گرفت و بهش گفت دیگه بهم زنگ نزن دوست ...

اره اینطوری که میگی خیلی لاشیه 

البته منم لاشی هستم ولی نه اگه انقدر . آدم نباید به عشقش خیانت کنه یا نباید یکیو انقدر وابسته خودش کنه و یهو بگه خداحافظ و بره با یکی دیگه 

آقا حقشه هر کاری میکنین.  اصلا من میخواستم پیشش بودم یطوری میگ...ییدمش که خودش نفهمه چطوری شد ! 

اره اینطوری که میگی خیلی لاشیه  البته منم لاشی هستم ولی نه اگه انقدر . آدم نباید به عشقش خیانت ...

دوستت تو ۲ ۳ سال نفهمیده بود که این انقدر لاشی هست و ارزش این همه زحمت و کادو و اینا رو نداره ؟!؟! آیا؟

دوستت تو ۲ ۳ سال نفهمیده بود که این انقدر لاشی هست و ارزش این همه زحمت و کادو و اینا رو نداره ؟!؟! آ ...

پسره با زبون خرش کرده بود"قول ازدواج و الان با این شرایط نمیتونم بیام خاستگاری و ازین چرتو پرتا که همه پسرا واسه مخ زدن طرف بلدن" ، منم هرچی بهش گفتم این آدم زندگی نیست قبول نکرد که نکرد... حالا که ولش کرد ورفته به حرف من رسیده