2737
2734

درحدی که هیچ کلاسی نذاره برین حتی مغازه. و خونه مادرتونم هر وقت اون اراده کنه باید برین چکار میکنین 

به هیچ صراطی هم مستقیم نباشه 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لج میکنم میرم بهش هم نمیگم رفتم خودش عادت میکنه. اوایل باید ازش اجازه میگرفتم و نمیذاشت و ... الان میرم بعد بهش میگم رفتم خیلی وقتا هم نمیگم

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
هيچي ديگه وظيفت هست تمكين كني! اول ازدواج اقايون يكم سخت گير تر هستن مخصوصا كه اگه دوست دختر و دوست پسر هم بوده باشيد كه بدتر

چه ربطی به تمکین داره؟من به شوهرم گفتم عین اسلام رفتار کن اختیارم دستت باشه. حتی اب دستش ندادم گفتم وظیفه ای ندارم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

شوهرخواهر من دقیقا اینجوریه. بعد چندسال هنوز خواهر من اجازه نداره بدون اون جایی بره. بارها مادرم میگه مثل فرشته که خودش گاهی تو روز میاد سر میزنه و میره توهم بیا، ولی خواهرم نمیاد.

البته در عوض شوهرشم خیلی هواشو داره و خواسته هاش رو عملی میکنه. و انگار جدیدا داره بهتر میشه.

لج نکنی و یه مدت با دلش راه بیای امید به بهتر شدن هست

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2740

نه مادوست نبودیم ولی خب نمیشناختم اخلاقشو زورگوه نمیشه دعوا کرد باهاش 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

اگه برم و بهش نگم دعوامون میشع شدیددددددددد

2706