2733
2734
من سال پیش ترمیم کردم امسالم فک نمیکنم رشته مورد علاقم قبول شم سال بعد نمیتونم ترمیم کنم اگ امسال ...

چون بخشنامه گفته بود برای کسایی ک پارسال شرکت کردن دوباره فرصت گذاشتن ظاهرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان من نفهمیدم چیشو بعضیا گفتن نه بعضیا گفتن اره

اگه امسال شرکت کنی نمیدونم با توجه ب وضع کنکور سال بعد چی بگن

ولی اگه سال قبل شرکت کردی امسال میتونی دوباره شرکت کنی

بجای جبهه گرفتن یکم اخبار مربوط به کنکور رو پیگیری کن  من خودم کنکوریم هرسال یبار اونم فقط تو ...

من مشاور کنکورم عزیزم . طبق بخشنامه جدید هر فرد یکبار حق ترمیم داره از ۱۴۰۴ . ولی امسال کسایی ک ترمیم کردن دوباره میتونن ترمیم کنن

لایک نکن 🚫❤
دوست عزیز امسال ی فرصت دیگه ب بچه هایی ک قبلا ترمیم کرده بودن دادن

امسال دادن ولی از سال بعد این امکان نیست . استاتر گفت امسال میخوام ترمیم کنم سال بعدم ترمیم کنم که این امکان پذیر نیست

لایک نکن 🚫❤
امسال دادن ولی از سال بعد این امکان نیست . استاتر گفت امسال میخوام ترمیم کنم سال بعدم ترمیم کنم که ا ...

خب امسال ک وضع اینه

پارسالم میگفتن هرکسی فقط یبار میتونه ترمیم کنه

اما امسال باز ب پارسالیا فرصت دادن

کلیت مطلبم اینه ک نمیشه با قطعیت گفت

وگرنه ک حرف شما درسته

من مشاور کنکورم عزیزم . طبق بخشنامه جدید هر فرد یکبار حق ترمیم داره از ۱۴۰۴ . ولی امسال کسایی ک ترمی ...

خب الان چه فرقی کرد 

اونی که پارسال ترمیم کرده امسالم میتونه ترمیم کنه

چه از ۱۴۰۳ چه ۱۴۰۴  بالاخره یبار میتونه ترمیم کنه

من پارسال ترمیم شرکت کردم امسال دوباره میخوام شرکت کنم ان شاءالله