2737
2734

امروز با مامانم و خواهرم دعوام شد تاپیک های قبلیم هست،الان صدای مامانم می‌شنوم داره به بابام میگه این خرابه، اهل هزارتا برنامه هست، این باید زندگی همه دخترا ببینه دق بکنه، بابام گفت برم بکشمش خیالت راحت بشه؟ گفت ولش کن تا به درد خودش بمیره، بابام گفت این که از خونه بیرون نمیره اصلا، میگه با گوشیش هزارتا برنامه پیاده میکنه، کشی نخواد کاری کنه... آخه چیزی هم ندیده ازم، کاری نکردم... وای یه حرفایی میزنه حالم داره بد میشه، نمیتونم هم برم دفاع کنم چون اوضاع خیلی خراب میشه و بابام دعوای بدی راه میندازه، الان بابام هی محلش نمیزاره اون بدتر میکنه.... 😔 بچه ها دعا کنین بمیرم... دیگه هیچ جوره نمیتونم از خودم دفاع کنم، هیچ جور... هرکاری میکنم براشون انگار ریختم تو چاه... اگر هم دفاع کنم کسی پشتم نیست... کاش امشب شب آخر زندگیم باشه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا بمیری

اتفاقا قوی بلند شو برو موفق شو خوشبخت شو مستقل شو از اون خونه برو بذار اونا با غبطه بخورن بع موفقیت و حال خوب و زندگی تو

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740
صد رحمت به نامادری... 

جدا من نمیخام بهت توهین کنم عزیزم ولی حتما در این مورد از پدر مادرت بپرس تا حالا این سوال و کردی ؟ آخه هیچ مادری برای بچه اش بد نمیخاد مادرتون داروی خاصی مصرف میکنه یا فقط با شما اینجوریه؟

جدا من نمیخام بهت توهین کنم عزیزم ولی حتما در این مورد از پدر مادرت بپرس تا حالا این سوال و کردی ؟ آ ...

فقط با من اینجوره... کاش مامان خودم نبود کمتر دلم میسوخت... 😔 خیلی خسته ام... کل عمرم داشته بهم تهمت میزده... الهی یه روز برم ازاینجا 

فقط با من اینجوره... کاش مامان خودم نبود کمتر دلم میسوخت... 😔 خیلی خسته ام... کل عمرم داشته بهم تهم ...

عزیزم شاید قبلا چیزی ازت دیده یا روابطت رو خیلی براش بازگو میکنی اینکارو نکن اینجوری یه جنبه منفی از تو توی ذهنش می‌سازه 

فقط با من اینجوره... کاش مامان خودم نبود کمتر دلم میسوخت... 😔 خیلی خسته ام... کل عمرم داشته بهم تهم ...

منم شرایط شبیه ترو داشتم و با مامانم خیلی بحث میکردم از وقتی روابطم رو نمیدونه و بیشتر توی جمع خانواده ام خیلی خوب شدیم باهم حتا طرفداری میکنه ازگ

عزیزم شاید قبلا چیزی ازت دیده یا روابطت رو خیلی براش بازگو میکنی اینکارو نکن اینجوری یه جنبه منفی از ...

میدونی من کلا اهل دروغ نیستم، از سر اعتماد و حس حمایت نشستم باهاش درددل کردم ولی علیه خودم میگه بهم... هیچ چیزی ازم ندیدن هیچ وقت، جوری که پشت سر سرویس مدرسه ام میومدن!!!! باورت میشه؟! ولی هیچ وقت هیچ وقت هیچی ندیدن ازم... ولی کلا با من لجه انگار چشم دیدن خوشبختی یا زندگی من نداره... 💔هیچ مادری اینجور نیست... 

منم شرایط شبیه ترو داشتم و با مامانم خیلی بحث میکردم از وقتی روابطم رو نمیدونه و بیشتر توی جمع خانوا ...

خیلی بدجنسه خیلی، یعنی ببین من کل شبانه روز دارم توخونه میشورم و میسابم که این خانم بره با دوستاش بگرده و خونه نباشه، حتی شام و ناهار هم من درست میکنم! ولی اینجوره 

2706