2733
2734

من جاي عمل سزارين قبلم گوشت اضافه اورده براي همين يه دكتر خوب ميخام كه عملاش عالي باشه و لطفا بگيد كدوم بيمارستان مراقبتهاي بعد عملشون خيلي خوبه ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اشتباهی خوندم

خانوم تهرانی

گفتم چه باحال از مدیر سایت چه سوالا میپرسن   

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2731

بیشتر بیمارستانای خصوصی کار میکنه گاندی، عرفان ، آتیه قبلا میلاد هم بود الان نمیدونم باز هست یانه من سال 92 میلاد سز شدم کارش عالیه 

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

این سری پیش یه دکتر دیگه رفتم جای عملمو دید ازم پرسید دکترت کی بود خیلی حرفه ای بخیه زده

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2740

گفتم تو چه بیمارستانایی بود باز خواستی زنگ بزن مطبش بپرس

2706