2752
2734
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 15321 بازدید | 4242 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نوچ . از شدت زیبایی من شوکه شده😂😈😈

کاکتوس اعتماد به نفس تو رو داشت سالی ۳ بار هلو می‌داد 😂 

شوخیدم تو خیلی ماهی 

بخور برای سلامتی خوبه 😂😂😂

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
کاکتوس اعتماد به نفس تو رو داشت سالی ۳ بار هلو می‌داد 😂  شوخیدم تو خیلی ماهی  ...

همه با دیدن من دستاشونو با چاقوهای زلیخا می برن 😈 آخ دریا تو چقدر زیبایی که همه رو دیوانه خود کردی😈

[QUOTE=338851024]همه با دیدن من دستاشونو با چاقوهای زلیخا می برن 😈 آخ دریا تو چقدر زیبایی که همه رو دیوانه خود کردی

دوست دارن تیکه تیکت کنن منتها دیه گرونه به خودشون آسیب میزنن،😂

[QUOTE=338851024]همه با دیدن من دستاشونو با چاقوهای زلیخا می برن 😈 آخ دریا تو چقدر زیبایی که همه رو دیوانه خود کرد

این پستت ریپ نشد کمی ازش پاک کردم که تونستم ریپش کنم، طبق همون روش که گفته بودم 

@اتوبان    

[QUOTE=338851024]همه با دیدن من دستاشونو با چاقوهای زلیخا می برن 😈 آخ دریا تو چقدر زیبایی که همه رو ...

😂😂😂نوچ حسودی نکن 😂😂 منو از بس زیبا بودم در چاه فاضلاب خرمشهر انداختن . 😉😉😂😂😂😂

😂😂😂نوچ حسودی نکن 😂😂 منو از بس زیبا بودم در چاه فاضلاب خرمشهر انداختن . 😉😉😂😂😂😂

نه تو خواهر طلایی منی 😍 

[QUOTE=338851024]همه با دیدن من دستاشونو با چاقوهای زلیخا می برن 😈 آخ دریا تو چقدر زیبایی که همه رو ...

🥰🥰🥰🥰

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
مانا جون منم برم بخوابم . کار نداری عزیزم . شبت بخیر😍😍😍

شبت بخیر عزیزم 

خوابای خوب ببینی 😍😍😍

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
2706