2752
2734
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 15281 بازدید | 4236 پست
صحیح، من حالا کم بازی می‌کنم، فرصت پیش نمیاد،  تو دورهمی ها پایه نیستن برای پانتومیم

لیلا جون جرات حقیقتامون خیلی خنده داره باخواهرزادهام آجط کوچیکمم پایه هرجراتیه

خدایاشکرت که بعد۱۲سال معجزه کردی و دامن خواهرم سبزشد.خدایاشکرت
تومهمونیا خواهرزادهام جرات حقیقت دوست دارن دخترخودم وخواهرزاده بزرگترم بازی جاسوس ومافیا واین چیزارو ...

من بازی مافیا رو آنلاین بازی میکنم، بدش نیست بازی، ولی تعداد بیشتر ده نفر نباید باشه وگرنه خیلی‌ دیگه طولانی میشه،  

جرأت حقیقت بازی خوبیه ولی سخته، تو مجازی مثل اینجا بهتر، چون کسی کسی رو نمی‌شناسه، آشنا نیست بهتر جواب ها داده میشه تو سوال ها آزاد تری، وگرنه آره بازی خوبیه 😍

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بازی مافیا رو آنلاین بازی میکنم، بدش نیست بازی، ولی تعداد بیشتر ده نفر نباید باشه وگرنه خیلی‌ دیگ ...

ما دورهم بازی میکنیم.

لیلا جون جرات حقیقتامون خیلی خنده داره باخواهرزادهام آجط کوچیکمم پایه هرجراتیه

😂😂😂

من فقط نی نی سایت شده جرأت و حقیقت بازی کنم، همه جرأت هام دراز نشست و شنا بوده 😂 یا گفتم مچ بندازه با هر کی که پیش اون شخص 😂 

شما جرأت هاتون چی هستن؟

😂😂😂 من فقط نی نی سایت شده جرأت و حقیقت بازی کنم، همه جرأت هام دراز نشست و شنا بوده 😂 یا گفتم مچ ...

خواارزادهام هرکدوم تویه سنی هستم دخترای خودم ۱۴و۶ اونها۱۷ و۸و ۶ و۱۰و۱۳ خواهرام ومامانمم هستن

جراتامون مثلا نیگن پاشو مثل اسب دور اتاق بتاز😅😅یا دراز نشست به این تعدادبرو یانبگن صدای فلان حیوان رو دربیار 

ایناروپسرهامیگن😅یا میگن پاشو بندری برقص اون سری به من گفتن بروتوحیاط برقص یامثلا میگن پاشو فلان آهنگ روباصدابلندبخون .خیلی حذاب وباحاله😅

خوبه جمع پایه ای دارید، این مدل جمع ها رو دوست دارم 😍 

امروزم دورهم بودیم نشدبازی کنیم دخترپسر آجی کوچیکم اینقدربهم غر زدخاله چرانمیای بازی

خواارزادهام هرکدوم تویه سنی هستم دخترای خودم ۱۴و۶ اونها۱۷ و۸و ۶ و۱۰و۱۳ خواهرام ومامانمم هستن جراتام ...

😂😂😂😂 عالیه 😂 

وای تصور میکنم خیلی عالیه 😂😂😂😂😂 

امروزم دورهم بودیم نشدبازی کنیم دخترپسر آجی کوچیکم اینقدربهم غر زدخاله چرانمیای بازی

آره خوب خیلی‌ این بازی ها تو دورهمی حال میده، انشالله سری بعد سنگ تموم بزار 😍 

معلومه جمع خوبی دارید ماشاالله، از اون خانواده ها که ۶، ۷ تا ماشین هستین که میرید بیرون تفریح 😍

آره خوب خیلی‌ این بازی ها تو دورهمی حال میده، انشالله سری بعد سنگ تموم بزار 😍  معلومه جمع خوب ...

جمعمون خوبه  قبلا ایلی بیرون می رفتیم ولی الان دیگه من شوهرم لیشترسرکاره نمیرم یه مدت بدون شوهرم تیرفتم باهاشون ولی حس بدی داشتم 

جمعمون خوبه  قبلا ایلی بیرون می رفتیم ولی الان دیگه من شوهرم لیشترسرکاره نمیرم یه مدت بدون شوهر ...

تنتون سلامت و جمعتون صمیمی کنار هم 😍 

آره خوب پیشت نباشه جای خالیش احساس میشه، رزقشون پر برکت 

تنتون سلامت و جمعتون صمیمی کنار هم 😍  آره خوب پیشت نباشه جای خالیش احساس میشه، رزقشون پر برکت ...

ممنون لیلاجون عزیزدلم😘😘😘😘😘

2706