2733
2764

رمز موفقیت تون چی بود؟ 

به ما هم بگید تا بلکه از شر شوهری که همش رو مخمونه خلاص شیم

خدا خیرتون بده.. 

دلم خونه😢😢😭😭😭😭

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آی گفتی 

شوهر من از وقتی ماه رمضون شده خون به جیگرم کرده هروزم شده و حرص گریه 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

رمز چه موفقیتی دقیقا ؟🙄مگه قاتل شوهرشون هستن ؟ 

اگه رو مختونه طلاق بگیرید نه ایشون اذیت بشه نه شما 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
آی گفتی  شوهر من از وقتی ماه رمضون شده خون به جیگرم کرده هروزم شده و حرص گریه

چرا مردا ماه رمضونا بد اخلاق می شن؟

کاربر قدیمی سال 97 ام دوباره مجبور شدم اکانت بسازم می دونید چرا دیگه؟؟؟
چرا عزیزم؟ 

ازشوهرم هععععي خسته شدم😭😢

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
مگه هر شوهری راحت طلاق میده؟ بچه رو نمیدن هنو بعدش کلی بلا میخان سرت بیارن

شما درخواست نفقه بده ! بعد یک ماه ک پرداخت نکنه حکم جلب میدن ‌. حکم رو عگهر ماه بگیر . و خب یکی از قانون هایی ک حکم طلاق به زن میده ندادن شیش ماه نفقه هس . شروع کنید موفق میشید انشالله .‌ بچه هم چه دختر چ پسر تا ۷ سالگی با زن هس . بعدشم مرد نهایت اگ بخواد دختر بعد ۹ سال میتونه خودش انتخاب کنه پسر هم فک کنم ۱۵ ! بالاخره اوکی میشه راحت باشید

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
چرا مردا ماه رمضونا بد اخلاق می شن؟

من روزه میگیرم ولی اون نمیگیره 

سحری پاشم یه چیزی کوفت کنم اونم میاد میگه چرا ریختش اینجوریه چرا نمک نداره چرا نزاشتی ناهار بخورم چه ال چرا بله 

قشنگ کوفتم میکنه سحری پا نشم میگه جی خوردی قبل خوابیدن که قشنگ سیری پاشو پاشو واسه من هم بپز

حالا وقتی ناهار میخوره من پا میشم یه جای دیگه میشینم میگه نه اگه تو نباشی نمیتونم بخورم بیا بشین روبه روم من غذا بخورم😭😭😭

افطار که میشه چرا رنگ صبح اینجوریه چرا شامنزاشی چرا خیارای سالاد پوستشون رو گرفتی ..........

خلاصه که دیوونم کرده دیگه دیشب قاشق انداختم سرش

گفتم جمع کن خودتو سیرابی به توچه الان هم قهریم 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706